Presunúť na hlavný obsah

Trendy prstene, ktoré budú zdobiť vaše prsty: Vyberajte kamene, farby a voľte tieto nové materiály

Móda

Aj móda v oblasti šperkov nás niekedy dokáže prekvapiť. Svoje ruky si túto sezónu ovešajte za pomoci štýlových prsteňov, ktoré by ste si kľudne mohli vyrobiť práve v kameňolome.

Drahé kamene nikdy neboli tak horúce. Kujte ich práve za tepla a dodajte tento pocit luxusu práve vašim rukám. Na veľkosti nezáleží. Kamienky ukážte kľudne aj na každom prste a rozhodne sa nebojte aj farebných prvkov. 

Prečítajte si tiež: Priestranné kabelky, ktoré odnesú všetko, čo len potrebujete: Na tieto kúsky sa naozaj môžete spoľahnúť

Mix farieb

Odvážnu letnú náladu si nechávajte pri sebe práve za pomoci prsteňov. Môžete nimi premeniť akýkoľvek outfit, pretože sú akousi malou luxusnou čerešničkou na torte. Mnohé farebné akcenty majú ešte lepší efekt, ak sú pohromade. 

Sexi biela so zlatou

Čo by mohlo byť krajšie ako táto farebná kombinácia? Biely kameň sa krásne bude skvieť práve na zlatom podklade. Vaše ruky zjemní a dopraje im náznak leta. Kombinujte ho však aj s tmavými farbami vášho looku. Tak vynikne ešte viac a bude na vašom prste doslova hviezdiť.

Symboly šťastia, lásky a pokoja

Prečo by ste sa nemohlo ozdobiť aj zmysluplnými tvarmi? Nemusia byť plne pochopené, avšak môžu mať náboženskú či kulturálnu tematiku. Takto o vás váš prsteň prezradí viac, ako by ste si mohli priať.

Kombinácia rôznych kameňov

V tomto trende nešliapnete vedľa. Ak skombinujete viac druhov kameňov, máte vyhraté. Jednoduchosť sa pri šperkoch tentokrát nenosí. Nechcete predsa zaniknúť v dave. 

Mohlo by vás zaujímať: Letný ľahký office štýl: Voľte prírodné farby, padavé materiály a cíťte sa skvelo

Ako z kameňolomu

Prírodné farby a prírodné materiály. Aj takto sa dá poňať momentálne najobľúbenejší ženský kúsok. Takýto prsteň vyžaruje pokoj a odráža v sebe kus krás prírody. Dovoľte mu vyniknúť s neutrálnymi farbami a premeňte sa na vílu, ktorá práve vyšla z lesov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus