Presunúť na hlavný obsah

Trend posledných dní: Tento typ sukne musíte mať aj vy, prebudíte v nej v sebe rebelku

Móda

Všimli ste si aj vy na sociálnych sieťach záplavu sukní s rozparkom a šnúrkami? Tak vitajte vo svete trendov. Tento, pre niekoho sympatický a ženský, pre niekoho nie, práve ovládol svet. Môžete ju však nosiť oveľa rafinovanejšie ako si myslíte.

Rozparky na sukniach sú známou hračkou. Vedia sa krásne zahrať s pohľadom okoloidúcich, s vetrom a ukázať časť krásnych ženských nôh. Leto 2018 však posunulo rozparkový trend na úplne iný level. Sukne si teraz pýtajú viac! Nie iba jeden rozparkov, niekedy rovno dva, na oboch stranách a po celej dĺžke sukni. Nezabudnime však spomenúť, že sú vyplnené pomocou jemných šnúrok. Zaujali sme vás? Pozrite si náš výber!

Prečítajte si tiež: Letný závan safari štýlu v podaní Leny Perminovej: Horúci trend sezóny noste práve takto

Na oboch stranách

Dvojnásobná výhra chce aj dvojnásobný rozparok. Veď obe vaše nohy si žiadajú svoju chvíľku slávy. Takouto sukňou zaujmete kdekoľvek. Navyše, ak je rozparok iba po polovicu stehna, nepôsobí vulgárne. Nemusíte mať z neho preto žiadne obavy.

Vzdušnosť nadovšetko

Materiál, z ktorého sú vyrobené tieto štýlové kúsky môže byť veľmi ťažký a leto v ňom vie byť neznesiteľné. Preto je vhodným riešením práve bočné viazanie, ktoré pomôže sukni k ľahkosti. 

Koženka vás dostane

Ak máte z podobných kúskov s previazaním rozpaky, vyberajte tie, ktoré sa dajú pekne stiahnuť a vaša pokožka zostane skrytá. V takom prípade zas stavte na výraznejší materiál. Použite koženku a status fashionistky bude túto sezónu váš!

Mohlo by vás zaujímať: Letný ľahký office štýl: Voľte prírodné farby, padavé materiály a cíťte sa skvelo

Nesmrteľná riflovina

Čary vie narobiť aj tento typ látky, ktorý mnohý už pokladajú za nudný. Ak riflovinu prestrihnete a natiahnete cez ňu šnúrky, získa si vás na plnej čiare. Je rafinovaná a vždy štýlová.

Do kríža

Prepletanie tenkých šnúrok môže mať na sukniach množstvo podôb. Najštýlovejším hitom je však krížne viazanie, ktoré sa vám pekne rozprestrie na pokožke nôh. Táto sukňa môže tak dostať aj jemný nádych romantiky. Na výber je z množstva farieb, ale aj viazaní, ktoré svojim spracovaním pripomínajú aj malé šperky.

- Najčítanejšie -