Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prvá dáma módy Lýdia Eckhardt otvorene o úspechu: Podelila sa s nami o prvé skúsenosti s podnikaním

Móda

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt si počas svojej bohatej kariéry prešla jednoduchšími aj zložitejšími obdobiami. Málokto by totiž povedal, že ju počas kariéry stretlo aj toto.

Dvadsať rokov podnikania

Na dráhu návrhárstva sa Lýdia Eckhardt vydala už pred vyše dvadsiatimi rokmi, hneď po skončení vysokej školy, a nemala to vôbec jednoduché. Jej kariéra, ktorá sa väčšine ľudí javí ako vyslovene úspešná, je tvorená rovnako zložitými životnými situáciami, aké postretnú akéhokoľvek začínajúceho podnikateľa. Nie vždy to bolo ľahké, no ona sa nevzdala, je úspešná a svoje životné skúsenosti zhrnula do inšpiratívnej knihy o svojom živote pod názvom „Bežať šťastiu oproti“.

Lístky na seminár Lýdie Eckhardt, "Úspech ženám pristane", si môžete zakúpiť priamo na Predpredaj.sk.

Inšpirujte sa: Nad originálnou módnou prehliadkou „Fashion show recyklovanej módy" prevzala patronát Lýdia Eckhardt!

FEMINITY TV: Módna návrhárka Lýdia Eckhardt nám porozprávala o svojej knihe a pripravovaných seminároch

A o tie najdôležitejšie pasáže zo samotnej knihy, ťažké začiatky, prvé úskalia, cestovanie do najvzdialenejších kútov sveta a inšpiráciu, ktorú so sebou niečo podobné prináša, sa návrhárka podelí aj počas samotných seminárov o podnikaní „Úspech ženám pristane“,  ktoré sa uskutočnia v štyroch slovenských mestách, konkrétne  7.9. v Košiciach, 15.9. v Žiline, 22.9. v Banskej Bystrici a 29.9. v Nitre.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Pompézna módna šou Lýdie Eckhardt sprevádzaná neopísateľnou atmosférou!

Zaujímaví hostia

Svoj životný príbeh nevyrozpráva len samotná návrhárka, ale aj prizvaní hostia z tých najrôznejších oblastí podnikania.

„Na seminároch nebudú chýbať exotické fotky a prezentácie o cestovaní v podaní sprievodcov CK Victory Travel, ktorá organizuje poznávacie zájazdy, ktoré ja osobne milujem. Okrem toho však dámam skrášli deň aj beauty konzultantka Veronika Huťková, ktorá nám vysvetlí, ako sa správne líčiť a možno nás aj nalíči. Samozrejme, že sme oslovili aj mladých podnikateľov z oblasti sociálnych médií z konkrétnych miest, v ktorých budú semináre prebiehať.  Môže sa však stať aj to, že sa objavia aj niektoré moje modelky, ktoré pre mňa predvádzajú už niekoľko rokov a prezradia niečo zo zákulisia a zo života modeliek ako takých,“ prezradila nám s úsmevom Lýdia Eckhardt.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Májová prehliadka návrhárky Lýdie Eckhardt je pripravovaná S LÁSKOU

Inšpirujte sa a choďte šťastiu oproti

Presne taká je myšlienka samotnej akadémie. Lýdia vám v nej skrz svojich hostí a vlastných skúseností ponúkne možnosti, ako odhaliť to, čo vám pomôže urobiť, čo skutočne chcete. Dozviete sa, ako dosiahnuť úspech v pracovnom a osobnom živote vďaka vašim prirodzeným schopnostiam a inšpirujete sa príbehmi žien, ktorým sa aj napriek ťažkostiam podarilo dosiahnuť úspech. A také niečo sa predsa neodmieta, no nie?

- Najčítanejšie -