Presunúť na hlavný obsah

Letný ľahký office štýl: Voľte prírodné farby, padavé materiály a cíťte sa skvelo

Móda

Ak si neviete rady, aké oblečenie vyberať do pracovného prostredia, nezúfajte. Aj túto otázku sme vyriešili za vás.

Móda sa neustále mení, avšak niektoré kúsky sú večné. Tak je to aj s ikonickými časťami oblečenia do práce. Nemusíte chodiť v kostýmčekoch, ani sa príliš snažiť. Súčasná pracovná móda je svieža, hravá a plná ladných neutrálnych tónov, ktoré pristanú naozaj každej z vás.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Výber svadobného obleku pre muža: Takýto oblek je univerzálny a využijete ho aj na iné príležitosti

Nová dĺžka nohavíc

V týchto teplách vám rozhodne odporúčame staviť na nový trend v oblasti nohavíc. Krátke šortky si do práce obliecť nemôžte, môžete ich však vymeniť za akúsi novodobú polodlhú veľkosť. Tento trend sa šíri rýchlo, podchyťte si ho preto v začiatkoch.

Veľká ale letná

Taška do práce by mala spĺňať nielen praktické parametre. V lete uprednostnite kúsky, ktoré vyzerajú ľahko a neviazane. Váš outfit nadnesú a dodajú mu letnú sviežosť a pohodu. Nechcete predsa pokaziť celkový dojem pomocou nudnej veľkej aktovky.

Skúste klobúk

Ak neviete ako obyčajným letným šatám dodať ten správny pracovný šmrnc, skúste to za pomoci klobúka. Vyberte si elegantný kúsok, ktorý môžete počas dňa vystaviť na vašom pracovnom stolíku. Uhladené vlasy a neutrálne tóny z vás spravia pracovnú bohyňu.

Sako s krátkym rukávom

Ani v práci sa počas letných dní nemučte teplom. Svojim rukám pridajte na prílive čerstvého vzduchu za pomoci saka so skráteným rukávom. Je to svieža novinka, ktorú si zamilujete. Nie je nijako výrazný a dokonale spĺňa aj tie najvyššie štandardy elegantnej pracovnej morálky.

Mohlo by vás zaujímať: Priestranné kabelky, ktoré odnesú všetko, čo len potrebujete: Na tieto kúsky sa naozaj môžete spoľahnúť

Malá extravagancia v oblasti nôh

Svoj pracovný outfit môžete obmeniť práve za použitia topánok s aplikáciou. Malá brošňa, mašla či gorálky dokážu poriadne zamiešať karty. Svoje rebelské ja si tak necháte pri sebe aj počas pracovnej doby. 

- Najčítanejšie -