Krásna ako z rozprávky: Barbora Rakovská sa vydala ako dokonalá nevesta, ktorá nič nenechá na náhodu

Moderátorka Barbora Rakovská cez víkend zmenila svoj životný status na vydatá. Krásna nevesta sa ukázala v modeli, ktorý vyrazil dych mnohým prítomným. Svadba sa niesla v láskyplnom duchu, ktorý nemohlo nič pokaziť!

Svoje áno si tento víkend povedala Barbora Rakovská a jej priateľ Luboš

Svoje áno si tento víkend povedala Barbora Rakovská a jej priateľ Luboš

Zdroj: Instagram.com/barborarakovska

Moderátorka Barbora Rakovská povedla cez víkend svoje „áno“ svojmu partnerovi Ľubošovi. Svoju lásku naplnili na krásnej svadbe, ktorá bola ukážkou Barborinho najlepšieho vkusu. Nevesta bola odetá do šiat, ktoré pútali pohľady prítomných. O dokonalosť sa postarala aj skvelá zábava či úžasná fotostena z kvetov.

Prečítajte si tiež: Najlepšie slnečné okuliare podľa Dominiky Navara Cibulkovej: Tieto vám predĺžia letné dni

Vysnívaná chvíľa

Svadba sympatickej moderátorky sa uskutočnila v krásnom zámočku Haliča. Zámocký hotel Galicia Nueva bol na rozprávkovú svadbu ako stvorený. Barbora, aj so svojimi hosťami, si vychutnávala nielen jeho krásny interiér, ale aj dokonalý výhľad na okolie, ktorý ponúkala jeho terasa.

K tak krásnym šatám veľa netreba

Nevesta si zvolila iba jednoduchý make-up v neutrálnych tónoch. Tie podtrhli Barborinu prirodzenú krásu a nechali vystúpiť jej jedinečné črty tváre. Šaty zo svadobného salónu WEM sa nej doslova žiarili. Biela jemná látka sa vpredu spájala v asymetrickom strihu a bola krásne dozdobená iba jemnou striebornou výšivkou.

Mohlo by vás zaujímať: Babie leto vo farbách: Mária Zelinová ako dáma na promenáde, Lucia Slaninková v baby ružovej a ďalšie

Na detailoch záleží

Nevesta si aj so svojim partnerom všetko premysleli až do najmenšieho detailu. Ku krásnym šatám nesmel Barbore chýbať ani romantický závoj či jemná manikúra k obrúčkam. Svojich hostí potešili aj kvetinovou fotostenou, ktorá dotvárala celkový efekt. Barbora bude určite na tieto krásne chvíle spomínať s tou najväčšou láskou!

Páčila sa vám Barbora Rakovská v svadobných šatách?

Áno, bola nádherná.
823
Nie, nie je to môj štýl.
63
Hlasovalo: 886

Foto:
Instagram.com/barborarakovska, instagram.com/svadobnysalonwem, instagram.com/twiinsmusic, instagram.com/e2sk
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba