Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie slnečné okuliare podľa Dominiky Navara Cibulkovej: Tieto vám predĺžia letné dni

Slovenské celebrity

Slnečné okuliare sa akosi podvedome spájajú s letom. Vy ich však v žiadnom prípade neodkladajte, aj keď v kalendári svieti september. Čakajú nás ešte krásne teplé dni, počas ktorých môžete aj svoje „škulky“ nastylovať ako Dominika Navara Cibulková.

Sama Domi sa hrdí tým, že nie je len našou najlepšou tenistkou. Táto kráska má ešte aj nos na tie najlepšie fashion veci. Na prelome období vám poradí, ako si ešte aj teraz vybrať skvelé a moderné slnečné okuliare, ktoré vám budú príjemňovať jesenné dni.

Prečítajte si tiež: Kozmetické procedúry, ktorým sa speváčka Dara Rolins nebráni: Takto si pomáha ku krásnym perám

Módna biela

Spojenie bielej farby a tvaru mačacích očí tvorí dokonalé ženské okuliare. Ak máte chuť na dávku romantiky, skúste ju ako Dominika. Jeseň sa spája s novými zážitkami tak si aj vy doprajte pohľad na ne cez nový štýl okuliarov. Odkvitnuté kukurice či padajúce lístie sa stane vašim tajným obdivovateľom.

Detská radosť

Jarmoky sú počas prvých jesenných víkendov tiež v plnom prúde. Objavte v sebe skryté dieťa a svet viďte už iba farebne. Žltá je skvelou voľbou, pretože vám nebude skresľovať svet, ktorý už pomaly žltne.

Ako západy slnka

S farbami nemusíte na jeseň prestávať. Že padol september, neznamená, že svet sa premení iba na tmavé miesto. Dominik si o tom myslí svoje. Červené okuliare so širokými sklami jej pekne zaclonia pohľad a dodajú nadhľad aj nad týmto ročným obdobím.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Andrea Verešová ponúka recept na šťastie: Táto vlastnosť ženy je podľa nej najdôležitejšia

Spomienky na leto

Na námorníčku sa môžete premeniť v každom meste. Nádych leta vám stále vie pripomínať rieka či jazero. Okuliare v tvare tzv. pilotiek Dominika volila k bielemu outfitu. Tento look priam srší radosťou a eleganciou Francúzskej riviéry.

Čaro veľkomesta

Čierna proste nikdy nebude out. Toto tvrdenie si pamätajte, kedykoľvek si vyberáte z poličky svoje obľúbené čierne okuliare. Zaujmite nimi na štýl Dominiky s svoj kúsok premeňte na originál. Jednoduchý mestský outfit je dokonalým spojencom počas jesene.

- Najčítanejšie -