Presunúť na hlavný obsah

Kolekcia make-upu Dior pre Cruise 2019: Takýto typ líčenia zodpovedá predstavám súčasnej ženy!

Krása

Po prvýkrát v histórii Dior kozmetiky, kreatívny riaditeľ pre beauty oddelenie Dior, predstavil novú líniu tzv. „backstageových“ produktov. Pozrite sa spolu s nami, čo ho inšpirovalo k tomuto kroku.

„Táto kolekcia je inšpirovaná produktami, ktoré sú pre make-up artistov kľúčové,“ prezrádza Peter Philips, kreatívny riaditeľ pre beauty sekciu módneho domu Dior. „Vytvoril som líniu kozmetiky, ktorá zodpovedá potrebám súčasnej ženy. Je zostavená tak, aby si na svojej tvári vedela žena rýchlo vytvoriť jednoduchý make up ale profesionálnym spôsobom.“ 

Prečítajte si: Letné účesy do práce, ktorými sa teraz môžete inšpirovať: Obmeňte svoj vzhľad jednoduchými trikmi

Svoje si nájde každá z nás

Súčasťou kolekcie je samozrejme sada rôzne farebných a pleti prispôsobených make-upov. V Dior Cruise 2019 Collection máte možnosť vyskúšať 16 rôznych stupňov intenzity make upu, ktoré sú dostupné pre 6 odtieňov pleti. Spolu to zahŕňa 40 rôznych produktov, vďaka ktorým môžete doviesť svoju pleť k dokonalosti. 

Nespútanosť v oblasti očí

Okolie očí modeliek, na ktorých bola kolekcia predstavovaná, nalíčil Peter Philips iba za pomoci jednej jedinečnej palety očných tieňov Dior. Veľkým favoritom sezóny je Dior Backstage Eye Palette v odtieni 001, ktorá v sebe zahŕňa jemné teplé tóny. „Obočie som iba starostlivo prečesal a potom vytvoril look, ktorý je upravený, ale dostatočne divoký,“ prezrádza make up artist.

Jemné tóny plné lesku

Pery sa tiež nesú v neutrálnych jemných tónoch. „Pery boli najprv vyhľadené za pomoci Dior Addict peelingu na pery a následne veľmi jemne presvetlené.“ Vďaka Dior Backstage paletke na pery sa na nich vytvoril iba jemný ružový povlak, ktorý im dodal lesk.

Nechty ostali opäť v neutrálnej línii a ničím nevytŕčali. Inak tomu nebolo ani pri vlasoch. Tie nastyloval Guido Palau. Upravené boli do dlhých vrkočov s cestičkou na stred. 

Neprehliadnite: Trendy lakov pre jarnú sezónu 2018: Vieme, aké farby dominujú toto období

- Najčítanejšie -