Presunúť na hlavný obsah

Mamička Kylie Jenner učí svoju dcérku Stormi ku kráse už odmala: Toto beauty tajomstvo jej už stihla prezradiť

Zahraničné celebrity

Stala sa mladou mamou a svoje tehotenstvo dlho tajila. Táto mladá žena z rodu Kardshianiek začína rozmýšľať ako dokonalá matka a svoju dcérku zasvätila do beauty sveta už teraz.

Kylie bola známa svojim pozitívnym prístupom, k akýmkoľvek radostiam života. Je však viac ako zrejmé, že jej materstvo pomohlo jej duši puberťáčky dospieť rýchlejšie, ako si ona sama myslela. Kylie Jenner vymenila svoje chvíľky odviazanej samoty za čas, ktorý vie venovať svojej dcére. Dokonca chce, aby si túto jej radu vzala k srdcu aj keď vyrastie.

Prečítajte si tiež: Slávne ženy, ktoré si dopomáhajú ku krajším krivkám sťahovacou bielizňou: Spoliehajú sa na tieto triky

Formuje ju k láske

Kylie vyrastala obklopená sestrami a milujúcimi rodičmi, ktorí jej vždy boli schopní poskytnúť čokoľvek si priala. Túto vidinu úžasného detstva by chcela dať aj svojej dcérke. Stormi je pre ňu jej poklad, preto mamička neváhala a už teraz prezradila, aká si praje aby bola keď vyrastie.

Musí cítiť slobodu

Pre svoje dievčatko si Kylie predovšetkým praje slobodu tela i duše. Razí názor, že Stormi by mala byť v prvom rade prirodzene zvedavá a mala by mať chuť experimentovať. Tak ako aj Kylie vyskúšala množstvo lookov, kým našla samú seba, tak aj Stormi bude mať v tejto oblasti úplne otvorený priestor. Mladá mama verí, že Stormi vychová tak, aby ju zaujímal iba jej názor, nie názor jej neprajníkov.

Mohlo by vás zaujímať: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Spoločne našli krásu

Kylie tvrdí, že Stormi je pre ňu stelesnením krásy. Pre túto mladú podnikateľku a influencerku je totiž byť samým sebou, tou najväčšou zásadou krásy. Prirodzené sebavedomie sa bude snažiť budovať aj u svojej dcérky. 

- Najčítanejšie -