Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Nič vás neurobí atraktívnejšou ako parfum, ktorý dokonale vystihne vašu osobnosť. Na ktoré sa oplatí zamerať pozornosť, keď chcete byť nezabudnuteľná?

Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Zdroj: Profimedia

Vôňa je pozvánkou uniknúť

Orientálna vôňa Eisenberg Paris Secret Vi Cuir D'Orient vyžaruje noblesnosť a zmyselnosť žien. Rafinovanosť malín ju dokáže mierne skrotiť a vytvoriť puto medzi ženou a prírodou vďaka kvetinovo-púdrovému srdcu. Túto vôňu obklopuje závan kadidla a je doslova pozvánkou uniknúť zo všedného dňa.

Sledujte FEMINITY TV: VIDEO: Trend roka 2018 je Ultra Violet: Naučíme vás nalíčiť sa v tomto krásnom odtieni!

Nevinnosť, ktorá svojou prítomnosťou prekvapí

Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa, na ktorú musíte vedieť dospieť. Kokosové mlieko, mandle a tón krvi. Presne tak možno charakterizovať unisexovú vôňu Dent De Lait, pod ktorú sa podpísal Serge Lutens. Skrýva v sebe náznak čistej nevinnosti, ktorý vás svojou prítomnosťou prekvapí.

Nenútený obdiv a elegancia

Spôsob, akým predvádza svoj štýl, obdivuje na nej každý. Vôňa, do ktorej sa žena zahalí a stáva sa z nej silná osobnosť pripravená na všetko. Ženy, ktorá nosí Dolce & Gabbana The One prijíma všetky výzvy a nerada stráca niečím čas. Zanecháva zmyselnú vanilkovú stopu.

Fucking Fabulous

Zachytenie okamžiku tu a teraz. Tak možno opísať novú dekadentnú vôňu Tom Ford Fucking Fabulous. Táto vôňa v sebe spája fantáziu, ktorá sa v danom okamihu premení na skutočnosť. 

Vôňa zrodená z vášne

Vášeň. To je slovo, ktoré sa najčastejšie skloňuje s novou vôňou Giorgio Armani Si Passione. Intenzívna, nekompromisná vôňa je určená pre všetky ženy, ktoré sú sebavedomé a vďaka nej sa stávajú aj silnejšie, ženskejšie a slobodnejšie. Je to teda akási neodolateľná kombinácia sily a nezávislosti duše. 

Neprehliadnite: Najnovšie kvetinové parfumy, ktoré vás podmania svojou jedinečnou vôňou: Tieto patria medzi favoritov!

Foto:
Profimedia, Eisenberg Paris, Serge Lutens, Dolce & Gabbana, Tom Ford, Giorgio Armani
Zdroj:
ms

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba