Presunúť na hlavný obsah

Slávne ženy, ktoré si dopomáhajú ku krajším krivkám sťahovacou bielizňou: Spoliehajú sa na tieto triky

Zahraničné celebrity

Sťahujúci pomocníci sa známym kráskam zo svetového šoubiznisu veľmi osvedčili v mnohých oblastiach. Ak si chcú udržať krok s chudučkými modelkami, musia svojim proporciám pomôcť, aj keď nie sú práve výstavné.

Neverili by ste, koľko celebrít priznalo, že nosí sťahujúce spodné prádlo. Aj keď na tomto malom zlepšováku naozaj nie je nič zlé, mnohým príde ako téma, o ktorej sa hovoriť skrátka nemá. Dokáže však dopomôcť k postave snov. Vytvaruje zadok, bruško stiahne a vy si zrazu môžete dovoliť obliecť aj tie najužšie šaty. Tieto tipy odporúčajú známe krásky.

Prečítajte si tiež: Jennifer Lopez nezaháľa a svoje telo neustále vie, ako potrápiť: 49-ročná latino diva takto chodí do fitka

Kim Kardashian

Keby sme influencerku a teraz aj podnikateľku Kim Kardashian nespomenuli v tomto zozname ako prvú, existoval by vôbec? Kim je kráľovnou sťahujúcej spodnej bielizne a sama sa rozhodla predávať svoju vlastnú líniu tohto odevu. Ženám odporúča dve veci- vždy nosiť nohavičky s vyšším pásom, aby zachytili aj bruško a nevytvorili pod šatami nepekné línie. A po druhé, voliť nohavičky, ktoré sú ako keby kraťasmi. Takto budete mať zaistené aj chudé stehná. 

Chrissy Teigen

Momentálne veľmi vyťažená mamička, Chrissy Teigen, tiež vie, že nie je nad dobrú sťahovaciu bielizeň. Nosí ju rada na všetky oficiálne akcie a po pôrode nedá dopustiť na kúsky s vyvýšeným bruškom. Modelka o sebe sama povedala, že takto vie navonok vytvoriť skvelý očný krám. Pôsobí pevná a štíhla, až dokým si tohto malého pomocníka nevyzlečie.

Adele

Skvelá speváčka sa nikdy netajila tým, že jej postava nie je ako vystrihnutá z módneho žurnálu. Sama vie, že predsa vyniká v speve, nie v modelingu. Adele má blízko ku korzetovým kúskom. Nielenže udržia jej hruď na mieste, zoštíhlia aj bruško a ona sa tak môže v pokoji vrhnúť na akúkoľvek akciu.

Gwyneth Paltrow

Málo kto by veril, že aj táto slávna herečka prepadla čaru sťahovacích nohavičiek. Až keď ich prvýkrát vyskúšala, pochopila, prečo jej všetky známe kolegyne pôsobia neustále tak pevne a dokonalo. Gwyneth odporúča kúsky, ktoré vás pekne stiahnu a vy budete mať všetko pod kontrolou.

Mohlo by vás zaujímať: Schopnosť, vďaka ktorej si Meghan Markle získala srdce malej princeznej Charlotte: Viete, čo na nej tak miluje?

Jessica Alba

Krásna Jessica Alba je nielen šťastnou mamičkou, ale aj úspešnou herečkou. Sama už dlho verí v čaro spodného prádla, ktoré má v sebe aj sťahujúcu funkciu. Jessica tvrdí, že iba tak dokáže svoju postavu prezentovať ako bezchybnú. Zrazu ju má bez akýchkoľvek výčnelkov či príležitostných tukových pohárikov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus