Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez nezaháľa a svoje telo neustále vie, ako potrápiť: 49-ročná latino diva takto chodí do fitka

Zahraničné celebrity

Jennifer Lopez všetkým dokazuje, že čas sa dá skutočne spomaliť a vek je len číslo. Na svojom tele neustále drie a drží si aktívny postoj k životu.

Latino-americká diva J Lo vyzerá roky rovnako a niet sa čomu čudovať, že je preto predmetom záujmu mnohých zvedavcov. Ženy po celom svete obdivujú jej postavu a inšpirujú sa jej zdravým jedálničkom. Je bohatý na vlákninu a tiež na mäso. 

Prečítajte si: Aj keď nemajú práve najštíhlejšie miery, neboja sa a sú sexi: Tento typ plaviek nosia svetové celebrity!

Jennifer robí dobre tiež to, že nepraktizuje len jeden druh pohybu. Má dvoch osobných trénerov. V L.A. Je to známa Tracy Anderson a keď sa pohybuje v New Yorku, tak je pod drobnohľadom Davida Kircha. A ako vyzerá Jennifer Lopez počas toho, ako sa chystá cvičiť? Naozaj jej to pristane, jej outfity sú plné fantázie a farieb, inšpirujte sa.

Nebojte sa legín so vzormi

Jennifer je dôkazom toho, že pokiaľ sa cítite dobre vo svojom tele, odráža sa to aj navonok. Napriek tomu, že v minulosti mnohí riešili jej zadok, dnes všetkým dokazuje, že vyzerá výborne, a to rovno na prahu päťdesiatky. Netreba sa báť ani vzorovaných legín.


Jeden retro prvok si môžete dovoliť

Retro sa prenáša do viacerých sfér a výnimkou nie je ani športová móda. Zakomponujte ružovú do svojich outfitov ako Jennifer alebo pokojne siahnite len po akcente. My sme vybrali tenisky Reebok Rapide, ktoré ponúkajú svieži vzhľad klasiky v modernom prevedení.


Zvieracia potlač v športovom

Zvieracia potlač bude hitom jesene, ale Jennifer si ju pokojne oblečie aj v športových outfitoch. Máme pre vás tip ako obmeniť športovú tašku, pokojne na drobnosti môžete využiť ľadvinku. Stále je to horúci favorit na bežné dni, keď radšej siahate po tom, byť praktický.

Keď je žena aj po 40-tke chic

Baby pink pristane aj starším ročníkom, dôležité je, neprehnať to. Základ cvičiaceho úboru je športová podprsenka. Určite si ich zaobstarajte viac, aby ste ich mohli striedať. Výborne vyzerajú aj takto s rozopnutou bundičkou, v ktorej skryjete menšie nedostatky.

Fialová je farbou roka 2018

Farbou roka je fialová a pokiaľ práve neinklinujete k tomuto odtieňu, môžete siahnuť po púdrovejších odtieňoch. Všimnite si, ako táto farba skvelo ladí a Jennifer Lopez jednoznačne vie, o čom hovoríme. Vyskúšate?

Vylepšujúce módne pomôcky Kate Middleton: Vďaka tomuto sa vám nebudú vyzúvať topánky či lietať sukňa

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe