Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci by ste si na dámskej jazde nemali nechať ujsť: Užite si večer v spoločnosti najlepších priateliek

Zábava

Sú mesiace, počas ktorých sa nevidíte vôbec. Povinnosti, veľa práce či starosti s rodinou vám nedovoľuje užiť si všetko, čo vám ženské priateľstvo ponúka. V lete však spravte zmenu a užite si dokonalú dámsku jazdu - iba vy, priateľky a množstvo dokonalých maličkostí.

Dlhý letný večer priam láka k posedeniu na jednej z množstva terás, ktoré stále vábia nových a nových zákazníkov. Predstavte si to. Večer bez detí, povinností, bez partnera. Dámske jazdy sú nielen zdravé, ale v lete aj veľmi potrebné. Spoločnú noc v meste si môžete so svojimi kamarátkami užiť naplno, len v prípade, že viete, aké sú hity tejto sezóny.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Zbaľte sa s nami: Pomocou tejto rolovacej metódy sa vám toho do kufra zmestí oveľa viac

Nechajte sa ohúriť ženskými farbami

Ak zvažujete pre svoju špeciálnu ženskú akciu práve nákup alkoholu, neváhajte tento rok pridlho. Letia totiž jemné, ženské odtiene a to nielen na oblečení. Vyskúšali ste už Pink Gin s tonikom, alebo jemné proseco zmiešané s dreňou z jahôd. Tieto svieže novinky krásne obohatia váš nápojový lístok a o zábavu pri ich miešaní máte s kamarátkami postarané. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),

Využite cheat day naplno

Dámska jazda si žiada aj svoje vlastné špeciálne jedlo. Výber tej správnej reštaurácie určite nepodceňujte. Vieme, že je leto a že ťažké jedlá jednoznačne nepatria do vášho zdravého jedálnička, avšak dovoľte si troška zhrešiť. Ak sa rozhodnete pre hranolčeky v podniku, skúste tie z batátov. Svoju chuť po exotike zasa najlepšie zaženiete v niektorej z indických reštaurácií, ktoré zažívajú na Slovensku svoj veľký boom.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aimee Song (@songofstyle),

Ani jedna z vás sa nestratí!

Čo poviete na darček, ktorý môžete pre svoje kamarátky pripraviť, a oni si ho budú vážiť po celý život? Reč je o spoločných tričkách, plátených kabelkách či šiltovkách. Tieto maličkosti oživia spomienky na bezchybnú noc aj dávno po tom, čo bude po nej.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

Mohlo by vás zaujímať: Ak vás ohovárajú, nemusí to byť na škodu: Ľudia väčšinou riešia len tieto 3 typy ľudí a vy ste jedným z nich

Magické spomienky na celý život

Pohrajte sa s polaroidom. Niektoré spoločnosti ho na Slovensku prenajímajú aj na niekoľkodňové použitie. Nemusíte teda nič kupovať, nijako sa stresovať. Dokonalú selfie či fotku v bezchybnom podniku vám vyčaruje v priebehu pár sekúnd. Najlepšie však je, že si ju každá môžete hneď so sebou vziať domov a už len spomínať. Zaručujeme vám, že nezapadne iba v priečinku vo vašom mobile. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Polaroid (@polaroid),

- Najčítanejšie -