Presunúť na hlavný obsah

Letné zásnuby sú IN: Kto okrem Karlie Kloss povedal ÁNO a aké diamanty zdobia ruky týchto krások?

Zahraničné celebrity

Zásnuby uprostred leta by chcela zažiť asi každá žena. Čo sprevádzalo tie celebritné a aké skvosty im svietia na rukách?

Lea Michele a jej diamant v tvare obdĺžnika

Dlhoročný priateľ herečky Lei Michele svoju polovičku prekvapil dôležitou otázkou pri prechádzke na pláži. Kráska nemohla byť šťastnejšia a okamžite povedala svoje "áno". Nás však zaujal najmä masívny prsteň, ktorý kráska nosí na ruke už nejaký ten mesiac. Práve jeho obdĺžnikový tvar je totiž v súčasnosti nesmierne trendy, pretože sa hodí takmer na každý typ ruky a jemné kamienkové orámovanie mu dodáva ešte niečo navyše. Tento štvorkarátový skvost je skutočne presteňom, ktorý len tak nevidíme a vystihuje Leinu romantickú dušu!

Inšpirujte sa: Najväčšie celebritné hádky: Pozrite sa, kvôli akým „malichernostiam“ sa pohádali tieto krásky!

Karlie Kloss a jej nádherný štvorcový diamant

Modelka Karlie Kloss dala svoju ruku priateľovi Joshuovi Kushnerovi, ktorý ju o ňu požiadal počas romantického výletu a jej prst odvtedy zdobí osemkarátový diamant štvorcového tvaru, ktorý je elgantný a romantický zároveň. Odborníci sa zhodujú, že tento trblietavý skvost môže mať hodnotu až pol milióna eur. Vyzerá to tak, že Karlie a Joshua chceli svoj zväzok skutočne spečatiť. 

Alexa Ray Joel a jej diamant v tvare smaragdu

Nádherný prsteň zdobí aj ruku speváčky Alexi Ray Joel, ktorá sa zasnúbila s priateľom Ryanom Gleasonom. Ten jej na ruku zasunul nezvyčajný prsteň, ktorého jadro tvorí diamant zbrúsený do tavru smaragdu, vsadeného na hrubej striebornej obrúčke. Takýto prsteň vidíme len málokedy, jeho tvar je totiž naozaj netypický, rovnako ako samotná Alexa pre Ryana, ktorý svoju lásku vyjadril aj prostredníctvom scoiálnej siete.

Mohlo by ás zaujímať: Eva Longoria a Victoria Beckham nie sú len priateľky, ale aj skvelé matky: Aj tieto veci spájajú ich štýl výchovy

Hailey Baldwin a jej ovál

Personalizovaný zásnubný prsteň dostala od svojho novopečeného partnera aj krásna modelka Hailey Baldwin. Práve spevák Justin Bieber, ktorý je do nej šialene zamilovaný, pre ňu nechal vytvoriť prsteň z osemnásťkarátového zlata zdobený diamantom v tvare oválu. Práve v diamante vraj Justin videl Heilinu tvár, a preto vedel, že je ten pravý.

Devon Windsor a jej špecifický otvorený dizajn

Modelka Devon Windsor je ženou, ktorá už niekoľko dní na svojom prste nosí zásnubný prsteň vytvorený špecificky pre ňu. Jej priateľ Johnny Dex vyberal ten pravý diamant niekoľko mesicov a celý otvorený dizajn prsteňa je z jeho hlavy. Okrem dokonalého oválu je celá obrúčka tvorená 171 diamantami, preto nie je vidno ani kúsok platiny. Nádhera, no nie?

Nenechajte si ujsť: Vlasové premeny Victorie Beckham: Ako to, že dnes vyzerá mladšie ako kedysi s krátkymi vlasmi?

Kto má podľa vás najkrajší prsteň?

spolu hlasovalo 52 ľudí