Presunúť na hlavný obsah

Magdaléna Šebestová s dcérkou Ninkou v obklopení prírody: Pozrite sa, ako sa štýlová mamička udržiava vo forme

Feminity

Sexi mamina, modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová vyzerá perfektne. Nám sa podarilo odhaliť, ako sa udržiava vo forme aj pri dcérke Ninke.

Očarujúca modelka, bývalá riaditeľka Miss Slovensko a v neposlednom rade mama Magdaléna Šebestová si užíva príjemné povinnosti s dcérkou Ninou. Kráske materstvo rozhodne len pridalo na kráse. Dnes je z jej dcérky Ninky už síce veľká slečna, no už necelý mesiac po pôrode sa mohla Magda pochváliť postavou bohyne. Aj vy sa pýtate, ako to táto žena robí? Zistili sme, ako sa udržiava vo forme. 

Prečítajte si tiež: Sprievodca krásnym Talianskom: Ivana Gáborík s manželom Mariánom si vychutnávajú romantiku na týchto miestach

Na fitko nedá dopustiť

Sympatická brunetka nič nenecháva na náhodu. Je známa tým, že na šport nedá už roky dopustiť. Pravidelne na svojej figúre maká vo fitku a dokonalý výsledok teda vidieť. Magda je jasným dôkazom toho, že aj popri dieťati sa dá nájsť si čas sama na seba. Len treba chcieť. 

Šport rodina miluje

K láske k športu však vedie Magdaléna od malička aj Ninku. Rodina veľa cestuje a milujú aj naše hory. Pohyb je tak absolútne prirodzenou súčasťou ich života. 

Spoločné prechádzky a túry

Dievčatá trávia veľa času vonku, na prechádzkach a túrach, ktoré zvládne aj trojročná Ninka. Dcérka Magdy a Janka je živé malé striebro, takže takto strávený čas si skutočne užíva. Navyše jej rodičia vedia, že pre deti je nesmierne dôležité, aby sa hýbali už od malička a najlepšie na čerstvom vzduchu.

Mohlo by vás zaujímať: Letné pózy Sloveniek: Pohrajte sa so svojím telom a zdokonaľte svoje dovolenkové fotky podľa ich vzoru

Ranný beh

Krásna Magda si dopraje aj chvíle pre seba. Nedá dopustiť na ranný beh pri východe slnka. Ten vraj dokonale pripraví človeka na nový deň a dobije ho energiou. A niečo na tom asi bude, lebo táto žena doslova žiari.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe