Presunúť na hlavný obsah

Život v zlatej klietke nie je taký úžasný, ako si mladé dievčatá myslia: Takto som zistila, že som nakoniec tou druhou

Partnerské vzťahy

Každá žena túži vo svojej podstate byť zabezpečená. Človek si myslí, že v takom prípade bude vlastne najšťastnejší, ale nie vždy tomu tak je. Svoje o tom vie aj Dominika, ktorá si rýchlo dala dolu ružové okuliare.

Dominika mala prácu snov, v ktorej bola obklopená samými úspešnými mužmi. Hoci bola vzdelaná, nemala ambície budovať si kariéru. Práve naopak, v práci chcela tráviť len toľko času, koľko bolo treba, aby si vykryla všetky účty a hypotéku. Robila asistentku a keďže bola veľmi zodpovedná a pracovitá, muži sa o ňu bili. Jej kariérny rast sa nakoniec skončil, keď sa do jedného z nich bezhlavo zamilovala a skončila v náručí priamo u neho.

Prečítajte si: Ovládnite ho rečou tela: Pozrite si, ako si vysvetľujú muži niektoré ženské signály tela a po čom túžia

Život ako z rozprávky alebo ilúzia mladých dievčat?

Netrvalo dlho a Dominika sa k tomuto úspešnému, zabezpečenému mužovi nasťahovala. Svadba nebola, v prípade tohto dvakrát rozvedeného muža, by bolo riskantné za taký krátky čas žiadať od neho, aby si ju vzal. 

„Vedela som, že Filip nie je vôbec typ chlapa, ktorý by bol rád po papučou. Pocit slobody bol pre jeho výkon práce veľmi dôležitý a ja sama som nikdy až tak veľmi po svadbe netúžila, takže som to neriešila,“ spomína na začiatok vzťahu pohľadná Dominika. Filip sa ňou rád obklopoval v spoločnosti, no nerád spomínal, že bola jeho asistentka. Chcel, aby to nikto nevedel a preto sa o ňu staral a rozmaznával ju doma. Do práce tak nemusela chodiť. Spoločne trávili program a každé voľné chvíle. „Náš vzťah plynul úplne prirodzene a ani sme sa nenazdali a oslavovali sme piate výročie vzťahu. Filip mal dvoch synov z predošlých manželstiev. Vedel, že túžim po bábätku a preto sme to skúsili. Narodila sa nám dcérka a boli sme veľmi šťastní.“
V čase, keď sa Dominika starala o dieťa a o domácnosť, Filip sa naďalej snažil budovať si svoje postavenie v biznis prostredí. Miesto asistentky obsadil staršou dámou, len pre pokoj doma. Mal svoju ženu naozaj rád, ale napriek tomu...

Bývala u neho v krásnej vile, napriek tomu bola tou druhou

Život v prepychu vás prvé dni dokonale ohúri. Keď máte peniaze, môžete si dovoliť, čo len chcete a veľa vecí vám to uľahčí. To považujete za veľkú výhodu najmä na začiatku, časom zovšednie aj to. Dominika sa zrazu nemohla zúčastňovať spoločenských udalostí so svojím mužom. Nevadilo jej to, avšak doma za dverami, hoci v obklopení luxusu, sa po čase začala cítiť osamelo. Radosť z dieťatka zdieľala len ona sama a na sociálnych sieťach pridávala jednu fotografiu za druhou, ako sú šťastná rodinka. V skutočnosti však bola doma vždy sama. 

Mohlo by vás zaujímať: Ak robíte pre partnera tieto veci, v jeho očiach stúpate: Takto vás bude nosiť doslova v náručí

Moment, ktorý som tušila, že nastane

„Bolo mi jasné, že nie som jediná žena v živote môjho muža. Vlastne to ani nebol môj muž. V kútiku duše som vždy rátala s tým, že sa také niečo môže stať, ale snažila som sa to v sebe potláčať a nemať paranoje, keď sa nič podozrivé nedialo, poznáte to...“  Takže postupne začala chodiť s ním do spoločnosti dúfajúc, že takto mladú neznámu vyšachujem z hry. Vždy, keď sa čo by len trošku zabávala, jej muž sa zdvihol a povedal, že idú domov. Na žiadnej spoločenskej akcii nechcel, aby na seba a na neho pútala pozornosť. Nemohla nič. Ani sa s niekým rozprávať. Vedela, že niečo nie je v poriadku a tak som istý večer pri pohári vína vyšla s pravdou von. 

„Môj muž mal milenku, priznal to. A to je všetko. Tým to uzavrel. Nemienil sa ma vzdať a chcel, aby som z jeho domu nikde neodchádzala. Moje miesto patrilo tam. V spoločnosti však miesto mala iná. Keď som sa chcela odsťahovať, nechcel ma pustiť a tvrdil mi, že jediná žena, ktorú miluje, som ja. Chce žiť paralelný život ako rodina a svoj život ako úspešný muž, ktorý má po svojom boku vždy novú trofej, ale len pred obchodnými partnermi.“

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe