Presunúť na hlavný obsah

Patríte medzi tieto 3 znamenia? Váš ľúbostný život sa po 30-tke takto zmení

Partnerské vzťahy

Vek je len číslo, avšak v súvislosti s vaším ľúbostným životom dokáže občas zamotať karty až neuveriteľne. Hlavne, ak patríte medzi tieto tri znamenia.

Raci už nebudú čakať

To, čo ste v dvadsiatke len márne hľadali a nevedeli ste, prečo sa práve vám neustále lepí smola na päty pokiaľ ide o ľúbostný život a prekážky s ním súvisiace, sa po tridsiatke zmení akoby samé. Možno ste len potrebovali viac času na to, aby ste našli samého seba, zistili, kto vlastne ste a čo musíte v živote urobiť, aby ste našli toho pravého alebo tú pravú, jedno je však isté. Od určitého momentu o sebe konečne prestanete pochybovať a začnete veriť svojím schopnostiam do takej miery, že o svojej hodnote presvedčíte i okolie. A ak z človeka vyžaruje spokojnosť, je len otázkou času, kedy sa objaví niekto, kto ju dokáže patrične oceniť.

Inšpirujte sa: Naučte sa triky od šťastne zadaných: Päť rituálov, ktoré robia spokojné páry

Možno ste práci na samom sebe neprikladali až takú váhu, mali by ste však začať. S vaším súkromným životom totiž dokáže vo vyzretom veku naozaj divy.

Rozlietaní Vodnári zažijú šok

Ako blesk z jasného neba sa vo vašom živote objaví niekto, o kom by ste nikdy nepovedali, že si ho dokážete obľúbiť. Prelietavosť, ktorá vás charakterizovala v dvadsiatke, spoločne s nevybúrenosťou a chuťou neustále niečo vymýšľať a nezostať pri jednej osobe alebo jednej aktivite príliš dlho, sa odrazu kamsi vytratí a vy zatúžite po niečom stálom a hodnotnom.  Aj keď to možno spočiatku budete zvaľovať na svoj vek a fakt, že ste možno dospeli do štádia, kedy určitým veciam prikladáte väčšiu hodnotu,  súvisí to hlavne so zmenou vášho vnímania.

Nenechajte si ujsť: U kozmetičky som započula niečo o svojom manželovi: Toto o ňom vedeli všetky ženy, len ja nie

Blúdiť a skúšať vám už nestačí. Chcete niečo serióznejšie, trvácnejšie a hlbšie. Neuvedomujete si to priamo, no  niekde v podvedomí sa vám podobné myšlienky vynárajú samé od seba a preto niet divu, že si konečne vytvoríte puto s niekým, kto by ešte pred pár rokmi vôbec nepripadal do úvahy. Nebráňte sa však, je to pre vaše znamenie celkom prirodzený vývoj!

Býci odrazu stratia svoju húževnatosť

Vždy bojovní, musia mať pravdu a vyjsť s nimi vo vzťahu je niekedy skutočne boj. Aj preto sa veľa z ich vzťahov počas prvých rokov dospelosti skončilo nie práve najšťastnejšie. Čo však so sebou prinesie tridsiatka? Dlho očakávanú pokoru. S vekom si človek uvedomuje veľa vecí a medzi nimi aj to, že nemôže ísť vždy len o to, čo chce on sám. Býci tak s pribúdajúcimi rokmi konečne zistia, že by mali potlačiť svoje ego, zamerať sa na potreby partnera a usilovať sa o to, aby spoločne dokázali fungovať.

Mohlo by vás zaujímať: Milenka a manželka nám prezradili znaky, podľa ktorých zistili, pre ktorú sa muž rozhodne

Ak to bude znamenať, že si občas budú musieť dať servítku pred ústa alebo si zahryznúť do jazyka, po tridsiatke to kvôli svojej polovičke konečne budú schopní urobiť, a to bez väčšej námahy.

- Najčítanejšie -