Presunúť na hlavný obsah

Jedna vec, ktorá sa zmení po tridsiatke: To, čo ženy najskôr postrádajú, potom vedia využiť vo svoj prospech

Zábava

Skúsenosti nás robia silnejšími. Čo sa však zmení na prahu tridsiatky, stojí za pozornosť. Domnievate sa, o čo ide?

Tridsiatka je krásny vek a zároveň prelomový. Nielen čo sa týka čísiel, ale aj života. Ženy v tomto veku začínajú úplne inak premýšľať a niektoré veci idú bokom. Priority sa týkajú najmä zdravia, rodiny a práce. Tým, ako sa žena formuje za uplynulé roky, prirodzene dochádza k tomu, že si aj viac verí. Čím viac si totiž odžije, tým viac ju to posúva vpred. Je preto pochopiteľné, že v tomto veku ju už len tak ľahko niečo alebo niekto nerozhádže a nevyvedie z miery. 

Prečítajte si: Inteligenciu vraj dedíme po našich mamách: Muži majú v tomto vedľajšiu úlohu

Žena naberie zdravé sebavedomie

Sebavedomie. To je presne to, čo mnohým z nás chýba. Zatiaľ čo niektoré ženy ním sršia a nemajú na to najmenší dôvod (a mimochodom žije sa im tak veľmi dobre), tie, ktoré majú, čo to do seba, ho postrádajú. Prelom tridsiatky je poznačený akousi schopnosťou mať sa rád, prijať sa taký, aký človek je a využívať svoje prednosti naplno. S tým súvisí aj zdravé sebavedomie a to je práve to, čo človek zo seba vyžaruje. Čím je žena spokojnejšia vo vnútri, tým rozžiarenejšie pôsobí. Nesmierne dôležitý je preto aj pohyb a aktívny prístup k životu. Nič nedokáže vyčistiť myseľ tak, ako vyplavenie endorfínov.

Neprehliadnite: 7 typov žien, ktoré mužov absolútne nepriťahujú: Môžu byť aj pekné, no ak robia toto, nemajú šancu

Od ľudí neočakávajte viac, predídete sklamaniu

Ženy po tridsiatke dokážu rozlišovať medzi fantáziou a realitou. Preto nemajú prehnané očakávania od ľudí a vďaka tomu sa vyhnú sklamaniu. Nehovoríme, že sklamanie ich vždy obchádza, to vôbec nie. Majú istý odstup a naučili sa tiež venovať pozornosť samej sebe. Zatiaľ čo dovtedy boli veľakrát od niekoho závislé, s postupom času sa spoliehajú viac na seba. Či už v práci, alebo vo vzťahu

- Najčítanejšie -