Presunúť na hlavný obsah

Odhaľte tajomstvo srdcovej čiary: Toto sa môžete dozvedieť z vlastnej dlane

Zábava

Čítanie z rúk je záležitosť, ktorá nikdy nebude nemoderná. Obsahuje v sebe totiž tajomstvo, ktoré dokáže odhaliť veľa o našom živote.

Ak sa pozorne zadívate na svoje dlane, uvedomíte si, aké všetky možné čiary obsahujú. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako sa volajú a akú majú funkciu v našom živote? Sú totiž jednoznačne dôležité pri určovaní našich cieľov a majú obrovskú výpovednú hodnotu.  

Prečítajte si tiež: Čo prezrádza poloha, v akej s partnerom zaspávate, o vašom vzťahu? Tieto detaily odkryjú, ako ste na tom!

Čiara srdca: poklad v dlani

Týmto názvom sa označuje čiara, ktorá na našej ruke zastáva najvyššie položené miesto. Je to tá, ktorá je najbližšie k prstom ruky, ale pozor jej tvar a výška, v ktorej začína, sa môžu líšiť. Táto čiara je pri čítaní z ruky veľmi populárna a nielen to. Cez túto magickú čiaru sa viete dozvedieť oveľa viac o psychickom a fyzickom stave človeka. Nie je len nadarmo pomenovaná čiarou srdca - vypovedá totiž aj o ľúbostných vzťahoch a románikoch, ktoré práve prežívate. 

Pozor na línie!

Je vaša čiara plná, alebo prerušovaná? Čo to však znamená? Ak je čiara dostatočne zreteľná, svedčí o dobrom fyzickom zdraví jedinca. Jej jemné prerušenia však môžu vypovedať o sebeckosti a egoistickom správaní. Polmesiac zas na opačnú stranu vypovedá o veľmi citlivej duši jednotlivca. Ak je čiara iba slabo viditeľná, vieme povedať, že fyzický stav človeka nie je práve dobrý. V takom prípade neváhajte a pomôžte, ako sa len dá.

O čom hovorí jej umiestnenie?

Čiara srdca sa u rôznych ľudí nachádza na rôznych miestach. Môže začínať vyššie, končiť nižšie a jej umiestnenie je ohraničené práve poznaním, pri ktorom prste našej ruky sa začína a končí. 

Končí vášmu partnerovi čiara srdca na boku dlane? Na toto si dajte pozor!

Ľudia s takto umiestnenou čiarou srdca sú totiž veľmi žiarliví a majetnícki. Ich život je búrkou citov a v rozhodujúcich situáciách sa im neváhajú poddať. To môže negatívne vplývať na ich život, avšak bohatosť týchto emócií je pre nich rovnako dôležitá ako kontrola nad situáciami, ktoré prežívajú.

Čiara srdca končiaca pri ukazováku - romantika je vašou šálkou kávy

Ak ste tento typ človeka, určite o sebe viete, ako veľmi je pre vás dôležitá emocionálna opora a pokoj, ktorý si v živote neskutočne ceníte. Sami sa však môžete stať obeťami svojich citov. Vašu romantickú dušu plnú nádejí a snov často dobehne krutá realita a neviete sa potom ubrániť sklamaniu, ktoré plynie z nepríjemných a nedokonalých situácií. 

Jej koniec nájdete medzi ukazovákom a prostredníkom

Vaša popularita v spoločnosti je bežná vec. Neviete si svoj život predstaviť bez neustáleho kontaktu s ľuďmi, ktorých máte radi, obdivujete ich a vďaka nim sa dokážete posúvať k lepším výkonom. Ste pokojný, ale zato emocionálny človek. Nemáte radi konflikty a so svoje problémy sa snažíte prvotne riešiť na základe zdravého ľudského rozumu.

Mohlo by vás zaujímať: Prečo nemáte lesklé vlasy? Vyhnite sa týmto zlozvykom a premeňte ich na pravú korunu krásy

Čiara srdca ťahajúca sa k prostredníku

Vášnivosť máte v krvi. Ste typ, ktorý si nenecháva svoje pocity iba pre seba, ale rád sa o ne podelíte aj s ostatnými, máte zmyselnú povahu a plne vnímate všetky dojmy, ktoré sa odohrávajú vo svete okolo vás. Okrem iného, toto postavenie čiary srdca svedčí aj o vysokom sexuálnom apetíte a bujarom milostnom živote. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus