Presunúť na hlavný obsah

Ovládnite ho rečou tela: Pozrite si, ako si vysvetľujú muži niektoré ženské signály tela a po čom túžia

Feminity

Viete, čo vysielate k svojmu okoliu jednotlivými signálmi tela? Odhaľte spolu s nami, ako očariť muža svojich snov absolútne nevinne.

Prečítajte si: Vekový rozdiel medzi partnermi, ktorý zabezpečí šťastný vzťah: Ak ho nemáte, riskujete, že to nebude fungovať

1. Pohľad z očí do očí

Očný kontakt je základom akejkoľvek neverbálnej komunikácie. A veľmi na ňom záleží. Druhej osobe tým dávate najavo, že vás zaujíma nielen ako osobnosť, ale aj to, čo aktuálne hovorí. Ak na muža pozeráte nežným, hĺbavým pohľadom, buďte istá, že si vás všimne, aj keby nechcel. 

2. Chytanie si pier

Keď si počas rozhovoru s mužom neustále chytáte alebo hryziete pery, dávate mu tým najavo, že vás priťahuje. Práve toto gesto má intímny podtón a naznačuje, že ste otvorená i niečomu viac ako len obyčajnému rozhovoru alebo spoločnej večeri. No a toto muži veľmi dobre vedia. 

3. Sexi postoj

Z vášho postoja pri rozhovore by malo byť jasné, že ste sebavedomá a cítite sa pri ňom príjemne. Zabudnite na zvesené ramená a hlavu. Narovnajte sa, jemne vysuňte jednu nohu, usmievajte sa. Musí z vás vyžarovať zvodnosť a sexappeal. 

Mohlo by vás zaujímať: Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

4. Skláňanie hlavy

Chcete aby vás na rozlúčku pobozkal, no vyzerá nesmelý? Skúste pomaly skláňať hlavu nabok a hrať sa jemne s vlasmi. To je jasný znak toho o čo vám ide. A buďte si istá, že on už bude vedieť ako na reagovať.