Presunúť na hlavný obsah

Lenka Šóošová pozná recept na šťastie: Pripomenie vám krásy nášho Slovenska, ktorými by sme nemali pohŕdať

Slovenské celebrity

Sympatická moderátorka si užíva letné dni naplno. Dokonalý program a spoznávanie v jednom, pripravuje aj pre svoje ratolesti. Šťastná mama si so svojimi chlapcami dopriala malý oddych, ktorý sa odohrával v jej obľúbenej krajine.

Napĺňa ju vnútornou silou

Mnohí ľudia hľadajú útechu pred stresom a problémami práve v prírode. Vždy rozžiarená moderátorka Lenka Šóošová zásobuje divákov dávkou tej najpozitívnejšej energie. Svoju vnútornú silu čerpá práve z krás, ktoré pre nás dennodenne vytvára matička zem. V prírode sa jej darí vypnúť a vnímať iba prítomnosť, ktorá je tak kráska. Moderátorka si takto rada užíva chvíle s rodinou, pretože vie, že sú tými najdôležitejšími v živote. 

Prečítajte si tiež: Slovenky v plážových outfitoch: Domi Navara Cibulková ako dievčatko, Romana Škamlová ako femme fatale

Oddych aj pre jej najmenších

Svoje dve ratolesti tiež učí tejto láske. Chlapci si spoloční čas naplno užívajú, ale hlavne, na dovolenke majú možnosť byť spolu nonstop, bez akýchkoľvek povinností. Unavení po celom dni, neodmietnu ani spánok na maminom ramene či posedenie pri niektorom z Tatranských jazier.

Mohlo by vás zaujímať: Známe mamičky na pláži: Krásna Zuzana Mak v Grécku, Magdaléna Šebestová si s dcérkou dopriali takýto zážitok

Výhľady a krásna príroda všade navôkol

Lenka nedá dopustiť práve na krásy nášho Slovenska. Nielenže je hrdou Slovenkou, ale svoju krajinu aj rada spoznáva a objavuje jej nové miesta. Jej dokonalé fotky zaplavili sociálne siete. Moderátorka nám všetkým ukazuje, aké nádherné sú naše hory a radí nám čerpať novú energiu práve z nich!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe