Presunúť na hlavný obsah

Amal Clooney si vždy uchováva svoj dokonalý štýl: Tieto kúsky by podľa nej nemali chýbať v šatníku úspešnej ženy

Zahraničné celebrity

Ako sa hovorí, šaty robia človeka. Toto porekadlo je samozrejme nadnesené. Skrýva v sebe však kúsok pravdy. Šaty vedia ženu premeniť na ešte sebavedomejšiu a bojovnejšiu osobnosť. Takto to za pomoci oblečenia robí Amal Clooney.

Amal Clooney je po boku svojho manžela, úspešného herca, silnou ženou, ktorá sa samozrejme v nijakom prípade nenechá zahanbiť. Má svoje vlastné názory a nebojí sa ich uplatňovať aj vo svojom právnickom povolaní. Jej šatník je plný nadčasových kúskov, ktorými dokáže krásne podtrhnúť svoju dôležitosť. Takto si aj vy osvojte šatník úspešnej ženy a nechajte sa inšpirovať tipmi od samotnej Amal.

Mohlo by vás zaujímať: Cvičiaca mamička Chrissy Teigen: Tieto 3 pravidlá odporúča pri dosahovaní ideálnej hmotnosti

Verte v čaro vintage

Rodinné dedičstvo, niečo málo, čo nám zostalo po našich predkoch. Pre Amal majú takéto kúsky neuveriteľnú hodnotu. Ak sama nosí šperky, ktoré jej darovala jej mama, či stará mama, sama vie odkiaľ pochádza a aké silné ženy vychovala jej rodiny. Uvedomovanie si dôležitosti rodinných koreňov je základom pre úspech v budúcnosti, ktorú túto právnička tvorí.

Povedzte nie mixovaniu!

Amal je verná elegantnému právnickému štýlu. Svoju ženskosť v ňom však v žiadnom prípade nezahaľuje. Silným a veľmi dôstojným spôsobom na jej vyjadrenie sú aj ženské kostýmčeky. Táto žena je majsterkou v ich nosení. Volí strih, ktorý krásne sedí jej postave a hlavne vyhýba sa akémukoľvek mixovaniu vzorov. Komplet, rovnaké sako a nohavice či priliehavá sukňa, z vás urobia neodolateľnú panovníčku v akejkoľvek oblasti.

Stavte na klasické farby

Aj keď si na oficiálne akcie Amal rada vyberá práve žiarivé farby, počas pracovných dní je verná neutrálnym tónom na svojich doplnkoch. Jej obľúbenou je práve hnedá farba. Doplnky v tejto farbe budú vždy pôsobiť nadčasovo a hrať prím pri akomkoľvek outfite. V kombinácii so žiarivou farbou vytvoria silnú kombináciu, na ktorej môžete hravo stavať svoj úspech.

Okuliare nechránia len vaše oči

Aby to ľudia s vašim rozpoznávaním nemali také ľahké, nevychádzajte z domu bez dostatočne veľkých slnečných okuliarov. Rámy by mali byť kovové, aby nepôsobili detinsky a sklá tmavé, aby pozorovateľ nevedel čítať váš pohľad.

Bez vysokých topánok ani na krok

Amal podtrháva svoju rezkú chôdzu aj výberom tých pravých topánok. Musia byť samozrejme pohodlné, ale ich podpätok nesmie byť v žiadnom prípade nízky. Vaša chôdza v nich musí pripomínať chôdzu modeliek po móle. Je sebavedomá a ženská. Musí vyžarovať vašu osobnosť. 

Prečítajte si tiež: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

Ak neviete čo na sebe, oblečte si do práce túto kombináciu

Keď ste už pred dôležitým jednaním v koncoch a neviete, na aké oblečenie staviť, Amal je tu pre vás. Pre ňu je rozhodne najlepšou pracovnou uniformou čierno-biely outfit. Toto spojenie má v sebe rafinovanosť, ženskosť a silu, ako žiadne iné.

Kabát musí byť nadčasový

Všetko svoje oblečenie, či už farebné šaty, aké si užíva aj Amal, alebo jednoduché kostýmčeky s potlačou, zahaľte do nadčasového trenčkotu ťavej farby. Takýmto kúskom naozaj nič nepokazíte, práve naopak. Ukážete svoje dokonalé módneho oko!

- Najčítanejšie -