Presunúť na hlavný obsah

Cvičiaca mamička Chrissy Teigen: Tieto 3 pravidlá odporúča pri dosahovaní ideálnej hmotnosti

Zahraničné celebrity

Chrissy Teigen už dávno nie je len modelkou. Táto netypicky krásna žena si zakladá hlavne na tom, že je milujúcou mamou svojich dvoch rozkošných dievčatiek. Ako sa však vyrovnáva s kilami, ktoré na jej postave zostali po pôrode?

Modelky sú v tejto dobe veľkou inšpiráciou pre mnohé ženy. Dávno to nie sú iba chodiace šatníky návrhárov či hlúpe dievčatá. Ženy rozmerov Chrissy Teigen sú múdre, vzdelané a navyše rozumné natoľko ako vedeli pomáhať iným ženám dodržiavať svoj cieľ. 

Prečítajte si tiež: Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cravings2 3 days 3 days!!

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Mohlo by vás zaujímať: 5 módnych rád, ktoré odporúča Anna Wintour: Mala by ich poznať každá žena, ktorá sa chce vyhnúť trapasom

Cvičenie berie ako záľubu 

Hlavným znakom vyrovnanosti mysle, ktorý vám Chrissy rada prezradí je aj jej celkový vnútorný postoj. Mladá mamička žije láskou. Láskou k svojim deťom a aj tou k partnerovi. Vie však že dôležitá je aj láska k svoju letu. Pravidelne ho trénuje avšak nenúti sa do ničoho. Vie, že ak chce získať svoju popôrodnú postavu, musí si cvičenie opäť zamilovať. Inak by sa stala táto aktivita hrôzou nielen pre ňu, ale aj pre jej ratolesti, ktoré by vychovávala s negatívnou mysľou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To Amy: the most patient human in the world

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Myslíte si aj vy, že vyváženosť je cestou ku krásnej postave?

spolu hlasovalo 38 ľudí

 

- Najčítanejšie -