Presunúť na hlavný obsah

Looky známych modeliek bez podprsenky: V týchto prípadoch je jej vynechanie absolútne povolené

Zahraničné celebrity

Hnutia za oslobodenie ženského poprsia sa rozrástli po celom svete. Podprsenka, ktorá vie byť veľkou pomocou, vie niekedy žene aj poriadne zavariť. V akých situáciách sa jej môžete vyhnúť a do svojho outfitu ju nemusíte vôbec zaradiť?

Bella Hadid a look zvodnej pracovníčky

Bella tiež prepadla módnemu trendu sák a pánskeho štýlu nohavíc. Sama v tejto kombinácii vyzerá ako mocná žena, ktorá je schopná ovládnuť celý svet. Aj vy si v tomto prípade môžete dopriať bez podprsenkový look. So sakom v väčším výstrihom budete pôsobiť viac ako zvodne. Zabezpečte ho však na dekolte tak, aby nič neuniklo tam kde nemá. 

​Prečítajte si tiež: Prísna strava modelky Rosie Huntigton-Whiteley: Po tomto sa cíti najviac štíhla, sleduje si príjem soli a cukru

Perly a trblietky na Taylor Hill

Modelka Taylor Hill vie, že podprsenka v žiadnom prípade nepatrí do šiat, ktoré by iba zbytočne ničila. Ak sa na vašej hrudi skvejú plastové alebo kovové ozdoby, kľudne sa ráno podprsenky vzdajte. Efekt výraznosti zapôsobí za vás a váš dekolt sa aj bez tejto malej pomocníčky stane dokonalým.

Elsa Hosk a volániky

Nežný dievčenský look doplnil anjelik Victoria’s Secret o volánikové šaty, ktoré krásne pristanú jej osobnosti. Volán zväčší prsia a opticky vytvorí efekt veľkosti. Navyše prsia zakryje, takže nikto ani nezistí, či máte podprsenku na sebe alebo nie.

Romee Strijd v hrubšom materiály

Koženkové alebo kožené šaty sú v letných mesiacoch na holom tele úplne vylúčené. Na jeseň však môžete objaviť ich čaro. Vďaka hrubšiemu materiálu nebude nič presvitať a vy sa môžete cítiť pokojne po celý deň.

Hailey Baldwin v nebeskej žiare

Tak ako aj Taylor, aj modelka Hailey Baldwin vie, na čom sa zakladá ženská krása. Extravagantnejší outfit si žiada silnú ženu, ktorá vie, čo od života chce. Vo flitrovaných šatách máte na sebe už aj tak hrubý povrch látky, prečo jej ešte pridávať na rozmeroch?!

Hriešne tenké šaty Emily Ratajkowski

Modelkovská postava samozrejme znesie veľa. Tieto ženy na svojich krivkách drú každý deň, preto im nevadí ukazovať sa. Postava, ktorá je štíhla a vypracovaná si môže dovoliť aj obtiahnuté šaty. Pod nimi by však škaredé línie v žiadnom prípade nemala robiť podprsenka. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 módnych rád, ktoré odporúča Anna Wintour: Mala by ich poznať každá žena, ktorá sa chce vyhnúť trapasom

Čerešnička na záver v podobe Kendall Jenner

Kendall vie ako predať aj niečo tak netradičné, ako je nahota. Svoje prsia ukazuje rafinovanie a pritom ostáva vždy sexi. Je pod sieťkované šaty dovolená podprsenka? Posúďte na Kendall sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

oops

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

- Najčítanejšie -