Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka Ashley Graham nemá veľkosť XS a na svoje krivky je hrdá: Toto je dôvod, pre ktorý predsa len cvičí

Zahraničné celebrity

Hoci je plus size modeling dnes rovnocennou súčasťou svetového modelingu, aj taká modelingová hviezda ako Ashley Graham sa dodnes stretáva s nepriaznivcami a ich negatívnymi komentármi typu na čo cvičí, keď jej telo zarába také aké je… Toto je jej odpoveď pre každého jedného z nich.

Dievčatá s celulitídou nemôžu cvičiť tiež?

Od chvíle ako sa plus size modelka Ashley Graham objavila na titulkách prestížnych magazínov ako Vogue, Harper´s Bazaar, Glamour, Elle a ďalšie, anonymní ľudia spustili na ňu vlnu kritiku kvôli veľkosti jej tela. Ako informuje magazín The Talko, komentáre zneli aj takto: “Mysleli sme si, že cvičíš.” No ona im dala jasnú a stručnú odpoveď: “Dievčatá s celulitídou nemôžu cvičiť tiež?”

Mohlo by vás zajímať: Takto cvičí plus size modelka Ashley Graham: Svetu ukazuje, že aj ona vie byť naozaj krásna

Prečo chce stratiť to, čo ju robí slávnou?

Ashley pre spomínaný magazín hovorí: “Zakaždým, keď dám na instagram video s cvičením, dostanem komentáre typu “nikdy nebudeš štíhla, tak sa prestaň snažiť… necvič príliš, zostaneš štíhla… potrebuješ svoj tuk, aby si bola modelkou… prečo chceš stratiť niečo, čo ťa robí slávnou?” Ani v tomto prípade si nedala s odpoveďou načas. Ashley verí v bytie zdravým, nie štíhlym: “Cvičím, aby som ostala zdravá, cítila sa dobre, zbavila sa pásmovej choroby, vyčistila si hlavu, ukázala veľkým dievčatám, že sa môžu hýbať ako ostatné, zostala silná a pružná, mala viac energie. Necvičím, aby som schudla z mojich kriviek, pretože milujem svoju kožu.”

Čítajte tiež: Táto žena je dôkazom toho, že aj vo väčšom tele môžete vyzerať sexi: Pozná recept, ako nájdete svoj skrytý sexepíl

Ako skutočne vyzerá sebavedomie, krása a sila

Ashley však nemá problém si na svoju adresu aj zažartovať. Keď dostala ďalší vyrývačný komentár, či je tehotná, jednoducho odpovedala, že sa to volá len tuk. Tým bola pre ňu vec uzavretá. Ashley sa od začiatku sa na nič nehrala a vo svojom tele je naozaj spokojná. Za svoje telo sa nehanbí a podľa vlastných slov nemá čo dokazovať. Modelka obhajuje ďalšie ženy s krivkami, a nabáda ich, aby boli spokojné so svojou veľkosťou. O pozitívnom vnímaní svojho tela píše aj vo svojej knihe, ktorú vypustila do sveta len minulý rok. Jej názov znie: Nová modelka: Ako skutočne vyzerá sebavedomie, krása a sila. 

Neprehliadnite: Plus size kráska ulovila sexi muža s vyrysovaným telo a ženy jej ho závidia: Tu je jej odpoveď pre neprajníkov

Zdravie v každej veľkosti 

Tridsaťročná modelka je okrem iného aj obhajcom hnutia “Zdravie v každej veľkosti”, ktoré podporuje ľudí všetkých veľkostí pri riešení ich zdravia prijatím zdravého správania sa voči svojmu telu. Jej snahy v tomto smere sú zjavné, rovnako ako jej odvaha byť tým, kým naozaj je, vo svojej vlastnej koži, presne ako napísala. Nielen všetky ženy, ktoré majú komplexy zosvojho tela, ale aj tie s na prvý pohľad dokonalým telom si od nej môžu brat príklad, čo poviete? 

- Najčítanejšie -