Presunúť na hlavný obsah

Najlepšia partnerka pre vzťah podľa horoskopu: Ste tou, ktorá je pre muža skutočnou odmenou alebo skôr trestom?

Sex a vzťahy

Znamenie horoskopu dokáže prezradiť dôležité vlastnosti ženy, ktorú by chcel každý muž za partnerku či manželku. Narodili ste sa v znamení, podľa ktorého ste pre toho svojho muža odmenou alebo skôr trestom?

Od najlepšej po najhoršiu... Toto je zoznam znamení, ktoré ženy predurčujú k tomu, aby z nich boli perfektné, ale aj nie až tak perfektné partnerky či manželky. 

1. Rak

Ak hľadáte lojalitu a dobrý stabilný základ, žena narodená v znamení raka je najideálnejšou partnerkou. Miluje rodinný život, deti a dokáže vykúzliť čaro pravého domova ako prútikom. Oženiť sa s takouto ženou je pre muža skutočnou odmenou, pretože je verná, milujúca a oddaná. Vždy má len tie najlepšie úmysly a potreby druhých sú pre ňu dôležitejšie než tie jej. Máte v nej nielen lásku, ale aj životnú oporu a bezhraničnú dôveru. 
 

2. Ryba

O rybách sa hovorí, že sú v láske mimoriadne nadané. Vždy sa ubezpečujú, či je dotyčný partner s nimi šťastný a spokojný. Ak to tak nie je, robia všetko preto, aby sa to napravilo. Rovnako ako žena v znamení raka je aj ryba veľmi intuitívna, snaží sa Vám vždy porozumieť, je lojálna a všetko sa snaží riešiť s rozvahou. Takúto partnerku by si tiež želal nejeden muž.  

3. Váhy

Žena v znamení váh je dynamická mysliteľka, ktorá si rada stanovuje dlhodobé ciele, ktorými inšpiruje aj vzrušuje samotného partnera. Dokáže partnera strhnúť a s jeho pomocou naplniť sny. Vždy dostane to, čo chce, ale nie za cenu manipulatívnosti, ale na základe svojej vytrvalosti, húževnatosti, ale aj láskavým prístupom k životu. V ich prospech dobrej partnerky hrajú aj ďalšie kvality... Váhy milujú sex a romantiku. Takže muž nachádza skutočne všetko v jednom. 

4. Býk

Hoci ženy v znamení býka sú dosť tvrdohlavé a u svokry sa to môže zdať prekážkou alebo dôvodom konfrontácie či sporu, pre muža, ktorý si túto ženu vyberie za životnú partnerku, to môže byť príjemné vytrhnutie zo stereotypu. Dokonca takáto žena môže stimulovať manželstvo veľmi pozitívne. Je to partnerka, ktorá stojí nohami pevne na zemi a je spoľahlivá, nehovoriac o tom, že je neuveriteľnou matkou pre vaše deti. 

5. Vodnár

Žena vodnárka je veľmi silná a nezávislá žena, nie tak celkom dostupná na prvýkrát svojmu životnému partnerovi. Ak je muž typom človeka so zaužívanými stereotypmi, vodnárka sa pri ňom bude postupne nudiť. Muži, ktorí chcú takúto ženu za manželku, musia byť vždy o krok vpred. Keď to však dokážu, bude to aj v ich prospech. 
 

6. Kozorožec

Veľmi praktickú ženu získa v partnerke či manželke muž, ktorý si vyberie tú v zamení kozorožca. Obriadenie domácnosti, postaranie sa o deti, platenie účtov na čas, splnenie akýchkoľvek ďalších plánov, to je to, čo jej ide najlepšie. Ide o veľmi organizovanú ženu, ktorá nemusí byť zas pochuti každému mužovi, ktorý má rád tak trocha ten svoj neporiadok. 

7. Blíženec

Žena v znamení blíženca je veľmi premenlivá, rovnako ako súžitie s ňou. Kým sú vaše záujmy a plány v jednote, všetko je v poriadku, ale ako náhle sa vaše alebo jej záujmy zmenia a nie sú v jednote, to toleruje len ťažko. V jej prospech slúži, že je verná, ale veľmi svojská. Jej náklonnosť a lásku si získavate ťažšie. 

8. Škorpión

Žena v znamení škorpión je pre muža vhodnou za podmienok, že ide o jedinca, ktorý sa rád nechá viesť a je vo vzťahu ten, ktorý akoby ťahal za kratší koniec. Musíte byť ochotní robiť veci naviac, aby ste boli pre ňu zaujímavým a ukázali jej, že ste vhodným partnerom pre tak silnú osobnosť akou je. V jej prospech zase hrá to, že je skvelou milenkou a sex nebude nudou ani v manželstve. 

9. Panna 

Byť životným partnerom panny si vyžaduje byť manželom takpovediac dokonalým. Puntičkárske panny, ktoré majú zmysel pre spravodlivosť vyvinutú nadmieru by neveru v žiadnom prípade netolerovali. Niekedy je najlepšie povedať jej áno, hoci si myslíte opak. Niekedy totiž netoleruje opačné názory. Dokáže skutočne milovať, ale za podmienok, ktoré viac menej určuje ona sama. 

10. Lev

Mať za životnú partnerku zase levicu, je skutočne odmenou, ale aj trestom súčasne. Závisí to od jej nálady. Jej vzostupy a pády sa striedajú a podľa toho aj jej vzťah k vám. V jednej chvíli ste pre ňu tým najlepším partnerom a v druhej premýšľa nad tým, čo na vás vlastne videla. V jednej chvíli chce jedno, v druhej druhé, a ak ju skutočne milujete a chcete si ju udržať za každú cenu, pretože levica vie skutočne pomotať mužovi hlavu, potom vám neostáva iné než prispôsobiť sa jej a tolerovať ju so všetkým, čo k nej patrí. 
 

11. Baran

Žena v znamení baran túži síce po láske, ale niekedy skôr aj po obdive, uznaní, sláve a ďalších veciach. Preto je ťažké ju uspokojiť ako jej životný partner. Je veľmi sebavedomá a schopná a rovnaké atribúty očakáva aj od svojho muža. Okrem iného však chce, aby si ju hýčkal a rozmaznával a neznesie ani pomyslenie na to, že by ju nechal kvôli inej žene. Ak ju sklamete raz, väčšinou to bude aj naposledy. Nuž, s touto ženou to nie je naozaj med lízať. Na druhej strane je veľmi vášnivá, krásna a vzrušujúca.  

12. Strelec

Nechceme veľmi zovšeobecňovať, česť výnimkám, ale najhoršou partnerkou z pohľadu zverokruhu je práve žena strelkyňa. Ak nikdy nechcete vedieť na čom ste, tak ste na správnej adrese. Niekedy to totiž nevie ani sama strelkyňa. Viac než vaše spoločné ciele ju vždy budú zaujímať tie jej vlastné, kreatívne plány. V jej prospech hrá však vernosť a to, že nekomanduje, len si potrebuje jednoducho ísť vlastnou cestou. 

- Najčítanejšie -