Presunúť na hlavný obsah

Mužské výpovede o tom, čo si myslia, keď randia s naozaj krásnou ženou: Aj tieto ne(zvyčajné) myšlienky im napadnú

Sex a vzťahy

Krásna žena vie mužovi skutočne pomotať hlavu. Sú vzrušení, keď súhlasí, že pôjde s nimi na rande, ale keď sa na tom rande stretnú zoči voči, spustí sa v ich hlave vlna otázok, o ktorých by si mysleli, že ich v tej chvíli nenapadnú...

Mal som sa kvôli nej viac nahodiť... Som pre ňu dosť atraktívny?

Patrik (30) sám seba pokladá za atraktívneho muža, ktorý nemá problém so zdravým sebavedomím. Preto nebolo pre neho problémom, požiadať o rande ženu, ktorá vyzerala jednoducho naozaj skvele od prstov na nohách až po korienky sexi kučeravej hrivy vlasov: „To rande som bral tak, že uvidíme, čo z toho bude a ak nič, aspoň sa vynadívam na krásnu ženu a dobre sa najeme v mojej obľúbenej reštaurácii. Lenže akonáhle som ju zbadal, akoby som sa zasekol. Ak doteraz vyzerala skvele, nahodená do spoločnosti, teda na rande so mnou, bola jednoducho bohyňou. Takže po celú dobu, ako sme sa rozprávali a jedli, sa mi v hlave striedali myšlienky typu... Mal som  si dať aspoň sako na to tričko, aby to aspoň trocha vyzeralo. Alebo... Ako to, že som ju nepožiadal už dávno? Pokojne mi ju mohol niekto vyfúknuť pred očami... Alebo... Som ja pre ňu dosť atraktívny, keď vyzerá ako antická bohyňa?“ oboznamuje nás so svojimi myšlienkami Patrik, ktorý však nakoniec predsa len túto ženu zaujal a dnes tvoria pár. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy, ktoré dokážu dokonalo zmanipulovať každého chlapa: Pri týchto buďte v strehu!

Nenudí sa so mnou? 

Jakub (29) mal v podstate podľa slov svojich kamarátov na pekné ženy skutočne šťastie. Aj keď sa mu smiali, čo tie ženy na ňom vidia. Hoci Jakub ich nikdy úmyselne nevyhľadával, vždy mu nejaká pomotala hlava: „Chodil som na rande pomerne často. Raz som bol na jednom so skutočne extra triedou, ako ju nazvali moji priatelia a bol som si toho vedomý. Hoci s nezáväznou konverzáciou som problém nemal, tu mi akosi slová dochádzali. Zrazu ma prepadol pocit, že ju určite nudím a radšej ako tu by sedela doma pred telkou,“ priznáva Jakub. 

Súhlasila, že pôjde so mnou na rande len z ľútosti?

Stanko (33) stále nezadaný už pomaly starý mládenec sa nám zdôveril, že nielen pri jednej konkrétnej krásnej žene, ale pri všetkých krásnych, ktoré súhlasia, že pôjdu s ním na rande, mu víri v hlave jedno a to isté: „Nech robím, čo robím, neviem sa od začiatku do konca rande prinútiť myslieť na nič iné než na to, že dotyčná súhlasila, že pôjde so mnou von len z ľútosti. Hoci mi na to nedáva nijaký dôvod, hlas v hlave ma neustále nahlodáva,“ objasňuje Stanko, ktorý si však príliš neverí, pretože v živote nemal na ženy veľké šťastie. 

Čítajte tiež: Muži z minulosti: Hoci už dávno nie sú súčasťou nášho života, takto ho dokážu ovplyvňovať

Tak s touto by som sa hneď teraz pomiloval 

Náš ďalší známy, volajme ho Kamil (31), zase neváhal priznať, čo mu ako prvé prebehlo mysľou, keď bol na rande s krásavicou: „Budete si myslieť, že som ten typ chlapa, ktorý chce dostať ženu na prvom rande do postele. Prisahám však, že to tak nie je, ale pri jednej sexi žene som si po celú dobu vravel... Bože, tak s touto by som sa chcel hneď teraz pomilovať. Nedokázal som jednoducho myslieť v jej očarujúcej spoločnosti na nič iné,“ hovorí Kamil, ktorého však za túto myšlienku vôbec neodsudzujeme. 

Neprehliadnite: Dobytie opačného pohlavia: Odhalili sme, kedy sa muži skutočne do ženy bezhlavo zamilujú

Pekný obal, prázdne vnútro. No tá ma teda dostala... 

Laco (35) nám prezradil, na čo počas rande s jednou krásnou ženou myslel raz on. Na rovinu priznal, že jednu takú mal zaškatuľkovanú ešte skôr, ako súhlasila, že s ním pôjde na rande. Hoci sa za to dnes hanbí, pretože mu vtedy išlo len o chvíľkové rozptýlenie: „Priznávam, myslel som si, že po dobrej večeri, víne a sérii lichôtok, sa so mnou vyspí a budem na to spomínať, ako na príjemné rozptýlenie. No tá žena ma neskutočne prekvapila. Bola inteligentná, vtipná a doslova ma očarila. Po celý čas som asi aj s otvorenými ústami na ňu hľadel a myslel len na to, že tá ma teda dostala.“

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus