Presunúť na hlavný obsah

Vaše osudové číslo o vás prezradí, v čom by ste si mali dávať pozor vo vzťahových záležitostiach

Lifestyle

Hovorí sa, že náš osud je vopred naplánovaný a všetko so všetkým súvisí.. Preto neberte na ľahkú váhu ani čísla, ktoré osud pre vás vybral, a ktoré vám môžu čo to vypovedať o vašich vzťahoch...

Vaše osudové číslo dostanete tak, že spočítate všetky číslice v dátume vášho narodenia. Podľa toho, aké vám vyšlo, zbystrite pozornosť na nasledujúce riadky a nájdite sa.

Osudové číslo 1

Muži aj ženy s týmto osudovým číslom prežívajú zväčša v prvých rokoch svojho dospelého života veľmi intímne vzťahy. Sú to sexi ľudia, ktorí však sex berú ako jediné vyjadrenie svojej sexuality. Muži  s týmto číslom sú nezávislí, energickí a príliš tlačia na pílu a ženám sa paradoxne tento typ muža páči. Ženy s týmto číslom sú tvrdohlavé a sú to ony, ktoré si vyberajú partnera. Musia si byť isté, že dokáže uspokojiť všetky ich túžby. Obaja by mali ubrať so svojej dominantnosti, viac vo vzťahoch dbať na toleranciu.

Mohlo by vás zaujímať: Deň v týždni, v ktorom ste sa narodili, o vás povie viac než si myslíte: Aj toto sa skrýva vo vašom charaktere

Osudové číslo 2

Ľudia s osudovým číslom 2 sú rodinne veľmi založení, poriadok, rozvaha, a rozumnosť vo vzťahu sú pre nich najdôležitejšie. Sexuálnu vášeň považujú za menej dôležitú, rešpekt je pre nich viac. A to môže byť kameň úrazu. Rovnako sa tiež príliš zaoberajú problémami iných než svojimi. Preto sú často partnermi opúšťaní kvôli iným, ktorí im poskytnú to, čo oni odmietajú.

Osudové číslo 3

Ľudia s týmto osudovým číslom sú pre druhého príťažliví. Majú silnú sexuálnu auru. Na to, aby vzťah v tomto prípade fungoval, musí človek nájsť rovnako silne vyžarujúceho partnera, ktorý naviac s ním bude mať spoločné aj záujmy a ďalšie veci. Pretože títo ľudia sú aj vo vzťahoch veľmi aktívni, otvorení, dobrodružní, spoločenskí, väčšinou radi riskujú. Ale na druhej strane s rozumom, vedia, kde sú ich hranice. Preto pozor na to, aby váš partner partnerka bol/bola ako vy.

Osudové číslo 4

Ide skôr o rezervovaných ľudí, ktorí potrebujú rodinný život, ale aj zdravý sexuálny život. Sú spoľahliví, cieľavedomí, dobrí partneri/partnerky, sexuálne veľmi atraktívni. Hľadajú partnera, ktorí bude rozumný, perspektívny, aj čo sa týka financií, ale aj rodinne založený, pretože tradície a dobré vzťahy sú pre nich priorita. Kameňom úrazu môže byť žiarlivosť ľudí s týmto číslom, ktorá môže vzťah narušiť.

Osudové číslo 5

Títo ľudia sú odvážni v oblasti sexu. Často sú prelietaví, netrpezliví, ovládaní pudmi, milujú experimenty. Preto kvalita a vernosť vo vzťahu závisia u nich od stupňa vzájomného porozumenia. Muž tohto čísla je presvedčivý, očarujúci, užíva si prítomný okamih, chce byť líder, nerád robí ústupky, ale musí sa naučiť. Žena tohto čísla túži byť milovaná, je rovnako očarujúca, ale niekedy sebecká. Ak jej na nejakom vzťahu záleží, musí sa naučiť rovnako kompromisom ako muž.

Neprehliadnite: V akom znamení ste sa narodili v čínskom horoskope? Čo to prezrádza o vás a o vašich vzťahoch?

Osudové číslo 6

Sexi ľudia, ktorých ale nie všetci milujú. Ak sa pre určitý vzťah rozhodnú, majú na to naozaj presvedčivé dôvody. V láske sú ale nezištní, možno príliš zasnený, podliehajú romantickým ilúziám, a tým sú aj viac zraniteľní. Takže pozor na to, či vám partner/partnerka dáva rovnako alebo menej ako vy. Nestačí, keď je vzťah živený len z jednej strany. Keď však nájdu toho, kto im dá rovnako, potom vytvoria stabilný vzťah.

Osudové číslo 7

Je veľmi ťažké udržať si stabilný vzťah, ak vám osud pridelil práve toto číslo. Človek s týmto číslom je príliš nezávislý, samostatný, rozhodný, silná osobnosť, vnútorná sila, rozumný prístup k životu, aj k láske. Možno by ste sa mali vo vzťahoch viac zamyslieť práve nad tým, či neočakávate nemožné. Niekedy nie je na škodu ustúpiť svojim prehnaným nárokom. Tak dáte šancu nielen dotyčnému, ale aj sami sebe, aby ste sa o vzťahoch aj sebe niečo naučili.

Osudové číslo 8

Títo ľudia sú schopní obetovať svoju lásku v prospech niečoho väčšieho, aj v prospech dosiahnutia vlastných cieľov. Sú veľmi zameraní na kariéru, čo im môže robiť problémy vo vzťahoch. Finančná stabilita partnera je pre neho dôležitá. Často robí tú chybu, že na partnera/partnerku tlačí po všetkých stránkach, aby bol stále lepší. Aj v tomto prípade platí, menej je niekedy viac, preto dbajte viac na porozumenie v partnerstve, pretože len tak dokážete vykročiť na spoločnú cestu.

Čítajte tiež: Čo o vás prezradia jednotlivé čiary na dlani? Takto zistíte, či vás podľa nich čaká dlhý a šťastný život

Osudové číslo 9

Ľudia s týmto osudovým číslom túžia byť milovaní. Dokonca až tak, že sú náchylní nechať sa od partnera/partnerky ponižovať, len aby pri nich ostali. V sebe nosia zakódovanú mravnosť, veria, že sex je fyzikálne predĺženie intelektuálnych vzťahov medzi mužmi a ženami. Sú to väčšinou tvorivé osobnosti, romantické bytosti, preto bývajú aj často zneužívaní v oblasti vzťahov. Preto by sa mali naučiť presadiť si svoje, ukázať trocha dominantnosti, ak nechcú byť večne len v ústraní.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus