Presunúť na hlavný obsah

Ženská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Blíženci túžia po nespútanom sexe, ryby sú falošné!

Partnerský horoskop

Niektoré črty o nás prezrádzajú hviezdy, iné závisia len a len od nás. Pozrite si, ktoré znamenia majú veľkú pravdepodobnosť k nevere a u ktorých nehrozí!

 

Tieto informácie sme čerpali z knihy Partnerské horoskopy. Ak chcete nahliadnuť do sveta astrológie a vzťahov viac, pozrite si knihu Partnerské horoskopy priamo TU.

Vodnár

Žena vodnárka je šarmantná, zaujímavá, no ťažko polapiteľná. Pre mužov nie je iba sexuálny objekt, ale skutočná žena, ktorá čaká na uznanie a úctu. Výbuchy prudkej vášne ju obchádzajú. Partnerovi sa prispôsobuje a splní mu všetko, čo od nej chce. Priťahujú ju starší a skúsenejší muži. Lásku vníma ako nežnú a romantickú,  nemá v popredí živočíšny pud. Ak je už v partnerstve, v sexe je nápaditá a nič nevníma ako tabu.

Ryby

Ryby sú veľmi milé, príjemné a s istou dávkou sexepílu. Žena v tomto znamení využije všetky ženské zbrane na to, aby získala svoju vyhliadnutú obeť. Štylizuje sa do rôznych hereckých úloh a dokáže podávať obdivuhodné výkony na to, aby ovládala muža. V skutočnosti hľadá princa, teda muža, ktorý ju bude chrániť a cítiť sa pri nej ako muž s veľkým M. Veľmi ľahko sa zamiluje, avšak do nesprávneho muža. Ak sa jej sex s partnerom nepáčil, nikdy mu to nepovie, naopak, vychváli ho, aký bol úžasný.

Baran

Baran miluje a túži byť milovaný. Na prvý pohľad je žena tohto znamenia chladná a neprístupná, v skutočnosti je náruživá a neskrotná romantička. Sex berie ako jednu z mnohých radostí života, jej erotické chúťky sú nenásytné až živočišne, nič ju nezastaví v tom, aby sa uspokojila, nemá zábrany rozvíjať svoju sexuálnu fantáziu. Pri sexe nevyžaduje jemnosť, ale trochu drsnejšie zaobchádzanie. Keď je zamilovaná, je najlepšou manželkou a milenkou v jednom. Pozor však na to, keď je sexuálne hladná, dokáže byť zákerná a nevypočítateľná.

Býk

Žena v znamení býka je dokonalá majsterka v zvádzaní muža. Čím dlhšie vo vzťahu je, tým viac je zapálená pre sex. Najlepšou predohrou je pre ňu romantická večera. Hoci je voči partnerovi veľmi kritická tvrdí, že keby mal nižšiu hmotnosť a väčšie svaly či penis, ich sexuálny život je po pôrode a po vstupe do manželstva ešte lepší ako predtým.

Blíženci

Zvodná a každého dokáže okamžite upútať, taká je žena v znamení blížencov. Je vrelá a vášnivá, napriek tomu ju mnohí považujú za chladnú. Má však neodolateľný šarm a sexepíl. Rada sa štylizuje do rôznych úloh pri sexe a dokáže si vysnívať rôzne miesta – ako sex v kancelárii, vo výťahu alebo na verejných miestach. Prekvapuje netradičnými variáciami. Oddať sa len jednému partnerovi je pre ňu ťažké, no mužovi, ktorý sa dostane do jej postele, poskytuje bezmedzné uspokojenie.

Rak

Plachá, jemnocitná, romantická, nežná a pôvabná. Taká je charakteristika račice. Je akýmsi ideálom o predstave svojej budúcej manželky nejedného muža. Nikdy neurobí prvý krok, je nesmelá a neuznáva povrchné vzťahy, ani žiadne známosti na jednu noc. Sex považuje za dôkaz, že človek miluje. Ak sa však zamiluje, prelomí v sebe strach a získa si dôveru muža, má bujnú fantáziu. Ľahko sa vzruší, dokonale sa oddá sexu a svojím výkonom často strčí do vrecka ostatné ženy.

Lev

Hrdá, vznešená, impluzívna, zvodná, ale nevypočítateľná žena. Levica je najschopnejšia a najrafinovanejšia lovkyňa mužov, s ktorými sa pohráva ako mačka s myšou, nič pre ňu nie je dôležitejšie ako obdiv zo strany opačného pohlavia. K tomu, ktorý ju miluje, dokáže byť verná, no akonáhle city ochladnú, vydáva sa na lov. Dokáže byť náruživá milenka. Vydáva sa za nežnejšiu, ako v skutočnosti je. Ak ju niekto sklame, nerobí scény, ale ticho ním pohŕda a dá mu to pocítiť rafinovaným spôsobom.

Panna

Panna je jediná žena, ktorá dokáže byť taká romantická, ako aj múdra a praktická. Pre mužov je skvelým objektom, je zaujímavá, ale ona sama ich nikdy nezneužije na dosiahnutie cieľov. Na typických dobyvateľov ženského srdca môže pôsobiť ako ľahká korisť. Jej tajné sexuálne predstavy nikomu neprezradí a ticho po nich túži, a tak sa môže stať, že ich ani nikdy nezažije. Ak sa sklame, trápi sa obvykle niekoľko mesiacov. Po zaľúbení dokáže milovať až do konca života.

Váhy

Žena v znamení váh je údajne najpôvabnejšia z celého zverokruhu. Je zvodná a tajomná zároveň. Rada sa hrá na lovkyňu, nerobí to však z vášne, ale z dôvodu na seba upozorniť. Komplimenty jej nielenže lichotia, ale ju aj vzrušujú, veľmi si potrpí na láskanie a bozky. Zvádzanie chápe ako umenie, ak sa má rada a je v harmónii sama so sebou, je z nej skvelá milenka. Má vysoké nároky na partnera a sníva o dokonalej láske, čo jej môže niekedy uškodiť. 

Škorpión

Žena v znamení škorpióna je príťažlivá, jemná a s veľkou dávkou sexepílu. Má skvelý inštinkt, ako upútať a zvádzať muža, hovorí rečou erotiky a to bez slov. Ak ju zaujme muž, sleduje ho tak dlho, dokým ho nedostane. Vo fyzickom zblížení sa zbavuje kontroly a je nespútaná. Nesúhlas pre ňu nič neznamená, bezhlavo si ide za svojím. Vie si vychutnať rafinovanú dlhú predohru, ale aj sexuálne hry. Urobí všetko pre to, aby noc s ňou zostala v mužskej pamäti čo najdlhšie. Cez posteľ rieši obvykle aj kariérny postup.

Strelec

Strelkyňa je zvodná, má dôvtip a šarm. Častokrát je nazývaná Don Juan v sukni, pretože jej postoj k sexu a erotike je nenútený a bez predsudkov. Nie je vôbec náročná na partnerov, rýchlo sa do každého zamiluje a máva problémy s trvalými vzťahmi. S citom stráca aj rozum. Od muža je závislá, aj keď pôsobí povrchným a prelietavým dojmom. Spomedzi všetkých znamení sa najmenej hanbí. Pozerá sa na pornofilmy s chuťou a berie ich ako súčasť predohry.

Kozorožec

Žena Kozorožec je pre mužov magnetom, priťahuje ich, ale tí zostávajú bezradní, keď narazia na jej neprístupnosť. Tvári sa ako nedostupná pevnosť, svoje city dokáže dokonale skrývať. Mužom môže pripadať príliš vypočítavá, ale v skutočnosti sa bojí zamilovať, lebo si chce byť stopercentne istá, že to tak naozaj je. V sexe ide rovno na vec, zaobíde sa bez romantiky a má všetko pod kontrolou, rada preberá vedúcu pozíciu, no iba s mužom, ktorého miluje. Striedanie partnerov a láska na jednu noc je pre ňu tabu.