Presunúť na hlavný obsah

Žena narodená v tomto znamení má najmenej trpezlivosti zo všetkých: Vzťah s ňou je pre muža veľkou výzvou

Partnerský horoskop

Ak ste sa narodili v tomto znamení, pravdepodobne sa muži musia vo vzťahu s vami veľmi snažiť a často prehliadať vašu netrpezlivú povahu.

Každé znamenie má svoje nedostatky a negatívne vlastnosti. Vzťah s týmito ženami je však väčšou výzvou v porovnaní s inými znameniami.

Čítajte aj: Plusy a mínusy manželstva s týmito znameniami: Je váš partner ten pravý?

Baran

Ženy, ktoré sa narodili v znamení barana pri hádkach vybuchujú častejšie ako ostatné. Čo sa týka vašej povahy, máte rady všetko a hneď. Zaváhanie zo strany muža je pre vás neprijateľné, keďže ste skutočne náročná osobnosť. Takmer vždy dosiahnete to, čo chcete, pretože muži pri vás nemajú na výber. Z tohto hľadiska zostanú po vašom boku jedine tí muži, ktorí to s vašou náročnou povahou nevzdajú, alebo vás až príliš milujú. Byť náročná je z jednej strany dobrá vec, ale napriek tomu, zdravá dávka trpezlivosti nie je nikdy na škodu. Občas sa uvoľnite a nechajte veciam voľný a hlavne prirodzený priebeh. Na niektoré veci sa predsa len oplatí počkať.

Vzťahy sa budujú dlhodobo, a preto neočakávajte, že váš muž, či manžel spraví všetko to, čo chcete v priebehu jedného mesiaca. Spoločný život je o dvoch ľudoch, kompromisoch a postupných krokoch zo strany oboch partnerov. Napriek tomu nezúfajte, pretože aj vy máte dobré vlastnosti a muži sa do vás zamilujú práve kvôli nim. Ste energická, otvorená, vždy úprimná, priama a hlavne ambiciózna osoba. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, ktorú vec na vás muži zaregistrujú ako prvú? Odhaľte svoju sexi prednosť vďaka netradičnému horoskopu

Máte vo svojom okolí ženu v znamení Barana?

spolu hlasovalo 990 ľudí

áno
825
nie
165