Presunúť na hlavný obsah

Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy?

Partnerský horoskop

Každé znamenie zverokruhu má svoje nedostatky, ktoré partnerovi z dlhodobého hľadiska vyhovovať nemusia. Od týchto žien však utekajú muži častejšie ako od iných.

To, čo vyhovuje jednému, môže prekážať druhému a naopak. Tak podobne je to aj s našimi vzťahmi a samotnými vlastnosťami znamení zverokruhu.

Prečítajte si: Najproblémovejšie vlastnosti žien: Ak budete robiť týchto 7 vecí, v okolí vášho muža sa čoskoro zjaví milenka

Niektoré ženy sú príliš náročné, iné benevolentné, alebo nezodpovedné. Ženy narodené v tomto znamení však väčšine mužov prekážajú vo vzťahu najviac. 

Levice

Ak ste sa narodili v tomto znamení, pravdepodobne svoje nie príliš dobré vlastnosti poznáte. Levice sú presvedčené o tom, že práve ony sú tie najlepšie a hlavne neomylné ženy. Jednoducho nerobia chyby v práci a už vôbec nie v súkromí, či vo svojich vzťahoch. Levice sú natoľko zamerané a sústredené na seba, že si nevšímajú partnerove problémy, či banálne potreby. Od mužov vyžadujú všetko, alebo nič. Väčšinou ich muži práve kvôli ich prehnanému egu a arogancii nakoniec opustia. Ak náhodou aj zostanú, tak len tí, ktorí majú radi žiť život "pod papučou."

Mohlo by vás zaujímať: Neveru som vo vzťahu nikdy netolerovala: Všetko zmenila správa, ktorú dostal môj muž od milenky

Napriek tomu, že sú Levice príliš náročné partnerky, ich dravosť má aj svoje výhody. Sú to práve ony, ktoré obsadzujú najvyššie pozície a patria medzi najúspešnejšie ženy. Napriek tomu nie je nikdy na škodu rozhodnúť sa popracovať na svojom egu a naročnej povahe.

Máte vo svojom okolí ženu narodenú v znamení Leva?

spolu hlasovalo 3061 ľudí

áno
2548
nie
513