Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Býka: Ak popracuje na svojom sebavedomí, stanú sa naozaj neuveriteľné veci

Partnerský horoskop

Problémy s financiami sú zažehnané. Čo všetko ešte na Býka tento rok čaká, ak na sebe zapracuje?

Verte si a veci sa zmenia

Ak ste sa narodili v znamení Býk a máte pocit, že sa vám nedarí, možno by bolo vhodné tento rok popracovať na sebavedomí. Práve kvôli tomu, že si jednoducho málo veríte, veci nevychádzajú tak, ako by ste si priali. Nie je v tom žiadne kúzlo. Každý z nás priťahuje k sebe len to, na čo myslí a s čím je stotožnený. Preto okamžite zahoďte pochmúrne myšlienky za hlavu a vrhnite sa sebavedomo do boja.

Prečítajte si: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Aj kritika može byť konštruktívna

Vždy je predsa čo zlepšovať, a tento rok sa vám to zíde viac ako inokedy. Je totiž možné, že vám viacerí ľudia vo vašom okolí dajú najavo, že nie ste dokonalý a vy sa budete musieť naučiť podobnú kritiku zniesť. Nehnevajte sa, ani sa neuzavrite do seba. Každú radu si vezmite k srdcu a snažte sa z nej poučiť. Nie vždy musí byť všetko myslené zle.

Spánok nepodceňujte

Tento rok sa u vás môžu objaviť i problémy s nespavosťou. Zapríčiňovať to bude vysoké množstvo stresu, ktorým prechádzate. Snažte sa preto prejsť na pokojnejší spôsob života, ktorý nebude ohrozovať vaše zdravie a vy sa budete cítiť plný síl a nadšenia.

Inšpirujte sa: Erotický horoskop podľa znamenia zverokruhu: Kto má aké skryté tromfy a slabosti v oblasti sexu?

Problém s financiami zažehnaný

Na druhej strane však nájdete riešenie na svoje dlhodobé finančne problémy a nadchádzajúce obdobie sa vôbec nebudete musieť zaoberať strážením svojich výdavkov či pohľadávok. Začnite si užívať život plnými dúškami a konečne zabudnite na neustále výčitky z prílišného rozhadzovania. Podobné veci patria predsa do vašej minulosti.

- Najčítanejšie -