Presunúť na hlavný obsah

Mayský horoskop na rok 2017: Zistite, aké ste znamenie a čo to o vašej osobnosti prezrádza

Lifestyle

Láska, práca, peniaze, vzťahy a ďalšie... Čo myslíte, v čom nájdeme tie najlepšie predpovede pre nás podľa starovekých Mayov v roku 2017? My vám to postupne prezradíme...

Znamenie jastraba (7.2. - 6.3.)

Ideálny rok na nadväzovane nových priateľstiev, či už ženských alebo mužských. Celým rokom vás bude sprevádzať akási nostalgia, spomienky, budete sa snažiť v ľuďoch vidieť len to pozitívne a čerpať z nich len to najlepšie. V práci sa zlepšia vzťahy s kolegami. Čo sa týka peňazí, vďaka tomu, že ste boli v minulom roku dobrí sporitelia, si môžete dovoliť tento rok niečo aj minúť len tak pre potešenie. 

Znamenie jaguára (7.3. - 3.4.)

Tento rok sa budete cítiť najlepšie vo svojej koži. Šťastie budete priťahovať akýmsi prirodzeným spôsobom. Budete sa tešiť z čistej blízkosti vášho partnera, alebo vás stretne nová láska, ktorú si budete rovnako vychutnávať. Treba byť však spoločenský. V práci sa tak isto nebudete mať na čo sťažovať. Dokonca si môžete aj privyrobiť viac peňazí alebo dostať nečakanú pracovnú ponuku, ktorá sa neodmieta. 

Mohlo by vás zaujímať: Karmický rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev 

Znamenie psa (4.4. - 1.5.)

Čaká vás rovnako krásny rok. Budete prežívať svoj vlastný milostný príbeh, tešiť sa z nových pracovných výziev, niektorí aj z nových životných rolí, otca/matky. Oporou vám budú priatelia, ktorí toto všetko s vami budú radi zdielať. V zamestnaní budete stále pracovať na čo najlepších výsledkoch. Budete sršať novými nápadmi, zdokonaľovať ich. To, čo sa naučíte prvý polrok nového roka, bude pre vás veľmi užitočné. Dávajte teda pozor. 

Znamenie hada (2.5. - 29.5.)

Nová láska, pocit vernosti, opätované city, ale aj milostné dobrodružstvo vás bude sprevádzať novým rokom. Toto je váš čas, aby ste nabrali odvahu, urobili, čo ste doteraz odkladali, zažívali, prežívali, boli spokojní sami so sebou. V práci sa vyskytnú ťažkosti, či pochybnosti. Preto riskovať vo finančných veciach by sa vám nemuselo oplatiť.  Určite nepočúvajte ľudí, ktorí vám ponúkajú ľahko zarobené peniaze. 

Znamenie veveričky (30.5. - 26.6.)

V láske vás nepotešíme, čakajú vás problémy či ťažkosti. Musíte si dať pozor na falošné prejavy náklonnosti, aj v priateľstvách. V dlhoročnom vzťahu dajte na otvorenosť a úprimnosť. Radšej si to vyhádajte, ako by ste mali mlčať. V práci budete tiež zažívať dilemu. Zotrvať v práci, ktorá vás nenapĺňa alebo zariskovať. Rovnako by sa vám nemuseli vyplatiť finančné investície. Musíte si jednoducho dôverovať a všetko sa ku koncu roka vyrieši vo váš prospech. 

Znamenie korytnačky (27.6. - 25.7.)

Tento rok bude pre vás rokom zmierenia. Budete nútení sa vyrovnať so skutočnosťami, ktoré sa vám nepáčia, ktoré vás možno dlho aj trápia. Ale nemôžete to odložiť, inak ohrozujete svoje súčasné vzťahy, partnerstvá a podobne. Tento rok bude rokom skúšok. Pozor na tvrdohlavosť a pýchu, ktoré by vás mohli naviesť zlým smerom. Čo sa týka financií, bude nový rok priaznivý aj ideálny na hľadanie nového zamestnania, kto ho túži zmeniť. 

Znamenie netopiera (26.7. - 22.8.)

Prvý polrok nového roka nebude k vzťahom priaznivý. Budú ho sprevádzať boje a hádky. Nepochopenie. No napokon nájdete spoločnú reč a budete prežívať aj idylické obdobie. Na priateľov bude však rok naozaj plný zaujímavých prekvapení, v dobrom slova zmysle. Možno vás dokonca čaká stretnutie vášho života. Mali by ste sa sústrediť tiež na hľadanie nového zamestnania. Môže to byť vaša šanca. Aj čo sa týka finančného prilepšenia. 

Neprehliadnite: Módna blogerka zobrazila znamenia pomocou mejkapu: Výsledok je neuveriteľný!

Znamenie škorpióna (23.8. - 19.9.)

Škorpióni  nebudú mať tento rok šťastie v láske, či medziľudských vzťahoch. Budete zažívať veľa sporov, hľadať samých seba. Ak to však prekonáte, váš život naberie konečne ten správny smer. Sústreďte sa na urovnanie starých vzťahov, rozhodne nie je správny čas na nadväzovanie nových priateľstiev, partnerstiev. V práci sa vám však bude nadmieru dariť. Asi preto, že to bude váš únik od súkromných problémov. Takže o financie sa nemusíte strachovať. Naučte sa počúvať, majte otvorenú myseľ a verte vo svoje silné stránky. Pracujte na sebe a ono sa to vyplatí. 

Znamenie jeleňa (20.9. - 17.10.)

Naopak, vy by ste mali ísť von a nadväzovať nové priateľstvá. Tento rok nájdete harmóniu, opantá vás aj túžba po vzťahu, po partnerstve, po vlastnom bývaní, po niečom, čo vás urobí šťastnými. V otázke peňazí sa radšej uskromnite, peniaze si odkladajte, rezerva nikdy nie je na škodu. Tento rok bude ideálnou príležitosťou vycestovať, najmä v druhej polovici roka. Preto neváhajte. Buďte optimisti a všetko s úsmevom skôr a ľahšie prekonáte. 

Znamenie sovy (18.10. - 14.11.)

Čaká vás rok plný noviniek. Nové miesta, noví ľudia, nové príbehy. Tak sa prestaňte neustále zamýšľať nad minulosťou alebo lepšie povedané, hriechmi minulosti. V práci pozor na zlé vzťahy s kolegom, alebo jeho zákerné praktiky. Pozor aj na výdavky v oblasti financií, držte sa radšej pri zemi, nemuselo by sa vám to vyplatiť. 

Znamenie páva (15.11.- 12.12.)

Čaká na vás dobré prekvapenie.  V milostnom živote zažívate pokoj, šťastie, lásku. Nezaspite však na vavrínoch, a svoje šťastie si strážte. Nikdy ho neberte ako samozrejmosť. Možno je čas premýšľať aj nad niečím vážnejším, napríklad manželstvom, kúpou domu a podobne. Pre nezadaných platí, pozor na falošné ilúzie a sklamania. Tento rok bude pre vás radostný aj v  oblasti financií, polepšíte si, najmä vďaka rôznym pracovným príležitostiam. Pozor však na márnotratnosť. Ideálny je tento rok aj na rôzne výlety. 

Čítajte tiež: Rokmi sa naše znamenia zverokruhu zmenili: Budete prekvapení, čo vám po novom o vašom živote povedia

Znamenie jašterice (13.12. - 9.1.)

Vy môžete byť naozaj tento rok spokojní sami so sebou. Ak ste už v páre, vaša láska bude len rásť, a ak nie, potom vás prekvapí nová, svojou intenzitou. V emocionálnej oblasti bude tento rok pre vás naozaj priaznivý. Možno je čas aj na dieťa. V práci pozor na žiarlivých a neprajných kolegov. V druhej polovici roka by ste však mali aj na pôde práce nájsť pokoj. Možno by ste mali popremýšľať aj nad novými pracovnými návrhmi, plánmi, keďže sa vám trocha zvýšia výdavky. 

Znamenie opice (10.1. - 6.2.)

Čaká vás naozaj efektívny rok. Urobíte kus práce, čo sa týka vzťahov, ale aj pracovnej oblasti. Možno stretnete osobu, ktorá vám zmení život. Zažijete veľmi silné emócie. Čaká vás možno aj odchod do zahraničia. Nemusíte sa však báť zmeny. Ak však máte stále zamestnanie, v ktorom ste celkom spokojní, riskovať vám neodporúčame. Radšej vyčkajte a dostanete sa aj vám odmeny. 

- Najčítanejšie -