Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení majú do nového roka našliapnuté najlepšie. O takomto úspechu sa vám ani nesnívalo

Partnerský horoskop

Ťažko sa rozhodujú, no ak urobia zásadnú zmenu, držia sa jej a dosiahnu naozaj čokoľvek. Ženy v znamení Blížencov si rok 2017 užijú ako nikto iný.

Ten správny čas na všetko zameškané

Na všetko to, čo sa vám po minulé roky zdalo nedosiahnuteľné alebo nie až také podstatné, aby ste sa tým hneď a zaraz zaoberali, si tento rok nájdete čas. S januárom totiž akoby do vášho života prišla nová sila, ktorá vás nakopne a prinúti k veciam, na ktoré by ste inak ani nepomysleli. Presaďte pri novom projekte svoje návrhy, ukážte kolegom, čo máte v rukáve a prejavte sa ako rovnocenná partnerka. S novým rokom nadobudnete pocit, že na to naozaj máte.

Inšpirujte sa: Ženy narodené v tomto znamení si dokážu omotať muža okolo prsta raz-dva: Zaľúbia sa väčšinou do nesprávneho

Budú sa diať obrovské zmeny

Už od januára sa vo vašom živote budú diať zmeny, ktoré vyústia do pracovne nanajvýš úspešného obdobia plného nových príležitostí. V prípade, ak ste vo svojom doterajšom povolaní spokojná, dočkáte sa povýšenia. Ak to tak nie je, práve teraz je ten správny čas na to, aby ste vyskúšali niečo nové. V oboch prípadoch však stojte nohami pevne na zemi, využite nadobudnutú silu na správne rozhodnutie, no nikam sa neponáhľajte. Pomaly predsa ďalej zájdeš a šťastie vám tento rok naozaj neutečie.

Podstatné je, aby ste svoje oduševnenie a horlivosť ukázali. Váš šéf musí vidieť, že sa naozaj snažíte a svoje nadšenie pretavujete do činov. Vtedy vám už v ceste za úspechom a pracovným postupom naozaj nič nebude stáť a vy sa dostanete presne tam, kam ste odjakživa chceli. Po prvotnom úspechu však nezabudnite opäť zabrať a mieriť ešte vyššie, bezcieľne lietanie v oblakoch sa vám do budúcna vyplatiť nemusí.

V osobnom živote vám stabilita chýbať nebude

Ženy narodené v znamení blíženci sa o svoju polovičku naozaj nemusia báť. Okrem pracovných úspechov ich totiž v tomto roku čakajú i krásne chvíle prežité s partnerom.  Váš vzťah bude stabilný a plný harmónie a pochopenia. Vyzerá to tak, že tento rok Blíženci naozaj vyhrali na všetkých frontoch.

Prečítajte si: Ženská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Blíženci túžia po nespútanom sexe, ryby sú falošné!

Jediné, na čo by ste si napriek všetkému mali dať pozor sú jemné zaváhania. Tie by vášmu vzťahu nemuseli prospieť a práve v roku 2017 sa Blížencom absolútne neodporúčajú. Aj keď všetko nasvedčuje tomu, že bude pre vás nasledujúcich dvanásť mesiacov  priam úžasných, nezahrávajte sa zbytočne s ohňom.

- Najčítanejšie -