Presunúť na hlavný obsah

Aké bude vaše dieťa podľa znamenia? Malého Škorpióna bude treba držať na uzde, Rak z vás spraví hrdých rodičov

Rodinné vzťahy

Rozrastie sa vaša rodina v novom roku o ďalšieho člena? Pozrite sa, aký bude váš malý poklad na základe znamenia v zverokruhu.

Kozorožec 

Dieťatko narodené na prelome rokov sa bude vyznačovať priebojnou povahou, dychtivostou učit sa nové veci a od začiatku budete mať pocit, že je až príliš vnímavé. Ak už má staršieho súrodenca a jeho výchova vám dala zabrať, malý Kozorožec vás naozaj milo prekvapí. Dajte však pozor, pretože jeho zvýšená vnímavosť môže neskôr vyvolať konflikty pri styku s ostatnými deťmi v jeho veku.

Vodnár

Malí Vodnári sú predurčení k dosiahnutiu veľkých cieľov. Odmalička sa neboja cudzích, práve naopak. Spoznávanie nových ľudí a vytváranie priateľstiev im pôjde od ruky už od prvého dňa. Dajte však pozor a svojmu malému pokladu stanovte určité hranice. Či už pôjde o množstvo hračiek, ktoré dostane na narodeniny alebo maškŕt za zjedený obed. Vodnár totiž potrebuje vedieť, čo si môže dovoliť a bude sa tým riadiť i v budúcnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Ryby

Rybky sú vo všeobecnosti veľmi vnímavé deti. Od prvého momentu si k svojim rodičom vytvoria veľmi silné puto a ich názoru veria za každých okolností. Na druhej strane vsak môžu mať problém so samostatnosťou, a to hlavne vo vyššom veku. Dbajte preto pri výchove na to, aby ste svojho malého šibala či princeznú nechali čo najviac rozhodovať samých za seba, a to aj v dôležitejších veciach.

Baran

Vaša ratolesť bude odmalička veľký flegmatik. Preto je dôležité, aby ste mu ukázali smer, ktorým by sa mal malý Baran uberať, či uz pôjde o výber školy alebo trávenia voľného času. Ak ho totiž vami vybraná činnosť začne napĺňať, máte vyhrané. Čo si totiž malý baran zaumieni, to aj dosiahne. V puberte však môžu nastať komplikácie a vo veľa veciach sa zrejme nezhodnete. Nehádžte však flintu do žita, toto obdobie treba len jednoducho pretrpieť.

Prečítajte si: Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Býk

Býci su odjakživa veľkými bojovníkmi. Spočiatku pôjde len o to, kto bude mať viac lego stavebníc, neskôr však bude váš drobček lídrom partie. Jeho intuícia a cit pre dokonalosť ho od začiatku povedú mimo zaužívané chodníčky a je možné, že sa namiesto absolvovania vysokej školy rozhodne pre založenie vlastnej firmy. Vyjadrite mu svoju podporu a dôveru, ocení to a svojím úspechom vás o správnosti svojho konania určite presvedčí.

Blíženci

Váš malý poklad sa často nebude vedieť rozhodnúť, po čom mu srdce túži. Spočiatku pôjde o drobnosti ako výber tej správnej desiatej či papučiek, neskôr sa však táto váhavosť a nerozhodnosť prenesie i do veľkých životných rozhodnutí. Blíženci sú jednoducho celý život medzi dvoma mlynskými kameňmi. Musíte preto svojmu malému pomôcť najviac, ako to len pôjde. Od prvého dňa bude potrebovať vašu podporu a pocit, že sa má na koho spoľahnúť.

Rak

Ráčik je veľká citlivka. Preto nemajte strach, ak vaše dieťatko sústavne plače a chce vás až príliš veľa objímať. Raci sú jednoducho jedni z najcitlivejších znamení a potrebujú okolo seba cítiť lásku. S tou správnou podporou však dokážu divy a ich odhodlanie ich dovedie k neuveriteľným úspechom. Verte v jeho schopnosti. Malý ráčik z vás na oplátku spraví hrdých rodičov.

Inšpirujte sa: Posledné číslo v roku vášho narodenia veľa odhalí: Aké je tajomstvo vášho života?

Lev

Levíci su radi stredobodom pozornosti, preto odmalička vyhľadávajú publikum. Nechajte svojho malého, nech ukáže, čo je v ňom a ak uvidíte, že sa tam niekde skrýva neobyčajný talent, podporte jeho vývoj. Na druhej strane majú v sebe deti narodené v tomto znamení i túžbu po moci a riadení, preto sa im snažte vštiepiť dobré morálne základy, aby sa v budúcnosti kvôli svojej povahe nestretli s problémami.

Panna

Malé Panny sú zväčša rodinne založené a veľké puntičkárky. Vaše malé si preto svoje hračky vždy s radosťou odloží tam, kam patria a v škole bude podávať skvelé výkony. Všetko, do čoho sa pustí, musí urobiť na sto percent. Môže sa však stať, že ich prehnaný cit pre detaily im bude brániť v tom, aby si užívali bezstarostnosť a zábavu. Skúste im preto ukázať, že v nich veríte a ich pracovitosť obdivujete. Nepridávajte zbytočne olej do ohňa kritikou, malé Panny sa dokážu zhodnotiť i samy.

Váhy

Dieťatko narodené v znamení váh sa od začiatku veľmi ťažko rozhoduje. Zo začiatku si nevie vybrať medzi hračkami, neskôr však bude mať problém i s významnejšími životnými rozhodnutiami. Malé Váhy majú totiž veľký problém vybrať si len jednu z možností. Na druhej strane, ak sa už pre niečo rozhodnú, dokážu sa pre danú vec naozaj zapáliť.

Škorpión

Malí Škorpióni sú veľmi priebojní a cieľavedomí. Odmalička ukazujú svoju osobnosť a nič a nikto ich nezastaví. Neplačú ako iné deti, pokiaľ im niekto ublížil a z každého sklamania sa dokážu veľmi rýchlo zotaviť. Ak sa aj zrania, či už fyzicky alebo psychicky, neľutujte ich. Chcú sa samy postaviť na vlastné nohy a dokázať okoliu, že ich naozaj nič nezlomí.

Strelec

Strelci su najšťastnejší, ak sa celý svet točí len okolo nich. Musíte sa preto pripraviť, že budú o vašu pozornosť bojovať naozaj s každým. Od súrodenca až po vašu najlepšiu kamarátku. Nenechajte sa však vyviesť z miery a naučte váš malý poklad, že aj napriek tomu, že ho milujete, potrebujete čas i sama pre seba. U Strelcov je zvláštny ich cit pre dobrodružstvo. Len čo trochu odrastú, ťahá ich to čo najďalej z domu. Nebráňte im a nechajte ich ísť. Každý sa predsa formuje na základe vlastných zážitkov a skúseností a Strelci dvojnásobne. Ich inštinkt im napovie, kam ísť a vy si aspoň vychutnáte vytúžený pokoj.

Myslíte si, že znamenie zverokruhu ovplyvňuje povahu dieťatka?

spolu hlasovalo 61 ľudí

- Najčítanejšie -