Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Kozorožca: Čakajú ho nové výzvy, čoho sa však musí strániť?

Partnerský horoskop

Kozorožec sa tento rok musí spoliehať sám na seba. Slepo veriť sa neoplatí.

Neberte si na seba viac ako zvládnete

Tento rok sa naozaj nebudete stíhať čudovať nad tým, koľko zmien vás čaká. Dajte však pozor, aby ste si toho nenabrali veľa a nezostali ste zavalený množstvom povinností. Snažte sa čo najviac vyhýbať stresu v práci. Tento vám totiž môže ublížiť viac ako si myslíte a to aj napriek tomu, že si myslíte, že zvládnete naozaj všetko.

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Panny: Musia sa naučiť dôverovať partnerovi a oddať sa skutočnej vášni

Neverte každému

Rovnako neverte každému, kto vám bude chcieť byť v zamestnaní nápomocný, mohlo by vás to stáť miesto. Dôležité je, aby ste sa spoliehali samy na seba a až potom na druhých. Každý je totiž vo svojej podstate sebecký a nie vžy sa vaši kolegovia budú zaujímať o vaše šťastie.

Ak chcete napredovať, skúste sa svojpomocne a vlastným úsilím posúvať dopredu. Dobré vzťahy a známosti vám pomôcť môžu, no nie sú všetkým.

Partner vás podrží

Od partnera a rodiny môžete čakať oporu a pomocnú ruku, hlavne čo sa týka pracovných záležitostí. Dôverujte im, a ak máte nejaký problém, spoľahnite sa na nich. Sú tu predsa pre vás. Nesmiete ich však sklamať, pretože ich dôvera sa nadobúda naozaj len ťažko.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov