Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Ryby: Spoznajú svoju spriaznenú dušu, kto nový vstúpi do ich života?

Partnerský horoskop

Tento rok sa pre vás ponesie v znamení lásky. Bude vám však šťastie priať i na iných frontoch?

O peniaze sa naozaj báť nemusíte

A je to tu! Čakajú vás mesiace plné náhod a finančnej stability. Aj keď si doprajete, problém s peniazmi sa vás netýka. Práve teraz je preto čas, aby ste na chvíľku zabudli na starosti a vyskúšali si čo to znamená, naozaj si život užívať. Naučte sa trošku rozhadzovať, teraz je na to ten správny čas.

Prečítajte si aj: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Objaví sa niekto dôležitý 

V druhej polovici roka spoznáte spriaznenú dušu, človeka na ktorého sa budete môcť spoľahnúť a podrží vás v každej situácii. Uvedomte si však, že podobnú osobu je naozaj ťažké nájsť, preto sa jej držte zubami nechtami a pracujte na rozvoji vášho spoločného puta. Len tak budete napredovať ďalej a váš vzťah sa posunie tam, kam chcete.

Inšpirujte sa: Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Pozor na zdravotné problémy

Je možné, že uprostred roka budete trošku vyčerpaný, či negatívne naladený, odporúča sa preto prečistenie organizmu a dodanie novej energie. Dávajte si pozor na prechladnutie, mohli by vás potrápiť ľadviny. Ostaňte preto vždy radšej v teple a vyhýbajte sa chladným miestam na sedenie. Aj napriek tomu, že si myslíte, že sa vám nič nemôže stať, tento rok zdravotné problémy radšej naozaj nepodceňujte.

Pamätajte na svojich blízkych

V neposledom rade nezabudnite dať najavo svojej rodine a priateľom, že vám na nich záleží a že ste ochotný im pomôcť. Pamätajte, že to, čo odovzdáte von sa vám i vráti. To dobré, ale aj to zlé. Je len na vás, akú energiu budete okolo seba šíriť.

- Najčítanejšie -