Čo o vás prezradia jednotlivé čiary na dlani? Takto zistíte, či vás podľa nich čaká dlhý a šťastný život

Chceli by ste vedieť, čo vás v budúcnosti čaká, no bojíte sa zájsť k veštici či kartárke? Skúste si svoj osud nájsť na dlani.

Veríte na osud? Prečítajte si ho z rúk

Veríte na osud? Prečítajte si ho z rúk

Zdroj: Profimedia

Vyberte si tú správnu ruku

Dôležité je vedieť, z ktorej dlane je najlepšie svoj osud čítať. Naša pravá ruka totiž predstavuje vedomie, to znamená veci, ktoré robíme s rozumom a premyslene. Zatiaľ čo ruka ľavá má stvárňovať všetko to, čo sa nám deje v hlave podvedome, inštinktívne a bez prehnaného rozmýšľania. Ak teda hľadáte odpoveď na svoje srdcové záležitosti, nájdete ju práve tu.

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Čiara života vám ani zďaleka neukáže to, ako dlho budete žiť

Najdlhšia čiara, ktorá vedie z priestoru medzi palcom a ukázovákom až k zápästiu, sa nazýva i čiarou života. Doležitá však nie je jej dĺžka, ale to, ako veľmi je viditeľná. Jej sila a výraznosť totiž predstavujú silu a vitalitu jej nositeľa. Zároveň však netreba zabudnúť ani na palec, ktorého dôraz takisto zosobňuje silu jedinca.

Inšpirujte sa: Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Ak je však naopak táto čiara jemná, vaše zdravie može byť podlomené. Nestrachujte sa však, čiary sa dokážu počas života meniť, a to v závislosti od vášho vnútorného rozpoloženia. Rovnako sa nezabudnite pozerať naozaj pozorne, čiara života sa vám totiž može javiť krátka, pritom sa len rozvetvuje alebo pokračuje trošku iným smerom. Tieto zmeny majú totiž na svedomí významné udalosti, ktoré vo vašom živote nastanú.

Čiara rozumu je záhadou

Nachádza sa skoro v strede vašej dlane a jej význam je často len ťažko identifikovateľný. Vyjadruje totiž vaše predpoklady, danosti, ale i povahu. Ak totiž končí príliš skoro, jej nositeľ je považovaný za egoistu. Ak je však naopak dlhá, človek prirodzene túži po spoločnosti druhých. Čím viac čiara smerom k palcu klesá, tým viac tvorivý a inšpiratívny ste. V prípade, že sa tá vaša rozdvojuje,  je možné, že sa často neviete rozhodnúť a vaše názory sú rozpoltené.

Hlavne sa nebojte, že dĺžka tejto čiary predpovedá vašu inteligenciu, práve naopak. Čím kratšia totiž je, tým intuitívnejšie a vnímavejšie by ste mali jednať v konkrétnych situáciách.

Prečítajte si aj: Posledné číslo v roku vášho narodenia veľa odhalí: Aké je tajomstvo vášho života?

Čiara srdca je najdoležijšia

Podľa toho, kde táto nevinná ryha vo vašej dlani končí, sa totiž odvíja vaša citová rovnováha. Ak sa tá vaša zakončuje medzi prostredníkom a ukazovákom je vaša hlava a srdce v absolútnej rovnováhe. Ak ale končí pod ukazovákom, vaše srdce riadi všetky vaše činy. V prípade, že vám čiara srdca siaha len pod prostredník, vnímate lásku viac fyzicky. Rozum prevláda nad citmi a vy navonok posobíte nepríjmene a chladne.

Tak čo, ako ste na tom vy? Nájdite si čas a povenujte sa svojim rukám, možno v nich i sami nájdete svoj osud vpísaný do dlane. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba