Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Panny: Musia sa naučiť dôverovať partnerovi a oddať sa skutočnej vášni

Partnerský horoskop

Panny sa môžu tešiť na samé dobré správy. Čo viac im rok 2017 prinesie?

Problémy sa začnú riešiť už v januári

Trápia vás dávne dlžoby a spory? Už v januári sa vám na vaše problémy ponúkne viacero riešení, tak sa sústreďte a nenechajte si ich ujsť. Snažte sa všetky problémy riešiť s optimizmom a nenechajte sa ničím znechutiť. Može sa totiž stať, že na niektoré veci budete potrebovať oveľa viac času ako ste si spočiatku mysleli. Buďťe preto trpezlivý.

Prečítajte si: Ženy narodené v tomto znamení majú do nového roka našliapnuté najlepšie. O takomto úspechu sa vám ani nesnívalo

Oporu nájdete v partnerovi

Čo sa týka osobného života, váš partner bude pri vás od začiatku roka stáť, a to naozaj v dobrom aj v zlom. Tento rok si spoločne užijete veľa dobrodružstiev a sexuálnych zážitkov. Nebojte sa povedať mu, po čom naozaj túžite. Či už v posteli alebo v reálnom živote.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov

Vzťah je totiž založený na vzájomnej dôvere a na tom, že sa jeden na druhého možete spoľahnúť. Dajte preto partnerovi pocítiť, že mu neskonalo veríte a nebojíte sa odhaliť ani svoje najtajnejšie túžby.

Šťastie si vás nájde

Rovnako sa môžete tešiť i na množstvo dobrých správ, ktorými budú nadchádzajúce mesiace špecifické. Nezabúdajte však všetko brať s nadhľadom a trochou humoru. Len tak k sebe naozaj prilákate len pozitívne veci a začne sa vám naozaj dariť.

- Najčítanejšie -