Presunúť na hlavný obsah

Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Partnerský horoskop

Rok 2017 bude vhodný na veľké zmeny a ustálenie partnerského života. Zistite, čo vás nasledujúce mesiace čaká.

Vodnár

Treba sa zhlboka nadýchnuť a vkročiť do nového roka tou správnou nohou. Nebude totiž všetko také jednoduché, ako ste si naplánovali. Vyzbrojte sa veľkou trpezlivosťou, budete ju potrebovať.

Už na jar vás čaká veľká investícia, ktorá by vám mohla narušiť rozpočet. V otázke vzťahov to tiež nevyzerá dvakrát ružovo. Je možné, že sa sklamete a budete sa musieť naučiť odpúšťať.

Odporúča sa vám na chvíľu vypnúť, hlavne v letných mesiacoch a dopriať si dlhodobejšiu dovolenku niekde v teple. Telo i myseľ potrebujú regeneráciu ako soľ.

Ryby

A je to tu! Čakajú vás mesiace plne náhod a finančnej stability. Aj keď si doprajete, problém s peniazmi sa vás netýka. V druhej polovici roka spoznáte spriaznenú dušu, človeka na ktorého sa budete môcť spoľahnúť a podrží vás v každej situácii.

Je možné, že uprostred roka budete trošku vyčerpaný, či negatívne naladený, odporúča sa preto prečistenie organizmu a dodanie novej energie. Dávajte si pozor na prechladnutie, mohli by vás potrápiť ľadviny.

Prečítajte si: Horoskop na posledný mesiac v roku: Čo všetko sa môže zmeniť ešte v priebehu decembra vo vašom živote?

Nezabudnite dať najavo svojej rodine a priateľom, že vám na nich záleží a že ste ochotní im pomôcť. Pamätajte, že to, čo odovzdáte von sa vám i vráti. To dobré, ale aj to zlé. Je len na vás, akú energiu budete okolo seba šíriť.

Baran

Tento rok je najvhodnejší na splnenie všetkých túžob a snov, nad ktorými už dlho premýšľate, no neustále ste ich odkladali.

Hviezdy vám budú naklonené a všetko, do čoho sa v nadchádzajúcich mesiacoch pustíte s optimizmom, dopadne dobre. Nezabúdajte však aj na svojich blízkych a pokiaľ sa vám pokúšajú podať pomocnú ruku, využite to. Budú radi, ak budú môcť byť nápomocní a za vašu prejavenú  dôveru sa vám niekoľkonásobne odvďačia.

Buďte však ostražitý, hlavne v druhej polovici roka sa vo vašej blízkosti môže vyskytnúť i neprajník.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení býk a máte pocit, že sa vám nedarí, možno by bolo vhodné tento rok popracovať na sebavedomí.

Vždy je predsa čo zlepšovať, a tento rok sa vám to zíde viac ako inokedy. Je totiž možné, že vám viacerí ľudia vo vašom okolí dajú najavo, že nie ste dokonalý a vy sa budete musieť naučiť podobnú kritiku zniesť.

Inšpirujte sa: Plusy a mínusy manželstva s týmito znameniami: Je váš partner ten pravý?

Tento rok sa u vás môžu objaviť i problémy s nespavosťou, na druhej strane však nájdete riešenie na svoje dlhodobé finančne problémy a nadchádzajúce obdobie sa vôbec nebudete musieť zaoberať strážením svojich výdavkov či pohľadávok.

Blíženci

Máte pocit, že ste v predošlom roku nič nestihli?

Už od januára prichádza do vášho života zmena a čaká vás naozaj úspešný rok plný pracovných príležitostí. V prípade, že máte stále zamestnanie môže sa stať, že vás povýšia, stojte však nohami pevne na zemi a o vysnívanú pozíciu naozaj zabojujte.

Na druhej strane, v osobnom živote by ste sa tento rok mali radšej veľkým zmenám vyhnúť a zostať v aktuálnom vzťahu. Skúšať šťastie inde by vás mohlo stáť veľa.

Rak

Ak sa chcete v partnerskom živote posunúť ďalej, teraz je na to ten správny čas. Pokiaľ rozmýšľate nad svadbou, dieťaťom alebo zasnúbením v roku 2017 by ste naozaj nemali váhať.

Čo sa týka zdravia, chráňte sa hlavne pred pohlavne prenosnými chorobami, opatrnosti predsa nikdy nie je dosť.

Mohlo by vás zaujímať: Erotický horoskop podľa znamenia zverokruhu: Kto má aké skryté tromfy a slabosti v oblasti sexu?

Nadchádzajúce mesiace vám nebude chýbať trpezlivosť a všetko, do čoho sa pustíte, aj dosiahnete. Hlavne si musíte veriť a nenechať sa manipulovať inými ľuďmi, ich rady nebudú vždy celkom úprimné.

Lev

Ľudia narodení v znamení lev sa majú tento rok na čo tešiť, hlavne čo sa osobného života týka!

Zažijú totiž veľa vášne a lásky vo vzťahu. Ak vás náhodou partner alebo vaši blízki v predošlom období zanedbali, tento rok vám to vynahradia. Snažte sa im preto vyjsť v ústrety a buďte k nim milí.

Začiatkom roka by ste však mali zopár dní iba relaxovať. Oddych je dôležitou súčasťou nášho života a pomáha nám správne fungovať. Dajte si preto trošku pohov práci a venujte sa občas iba sám sebe a svojej rodine. Ak ste dlho odkladali výlet za známymi, či rodinou, teraz prišla tá správna chvíľa.

Panna

Trápia vás dávne dlžoby a spory? Už v januári sa vám na vaše problémy ponúkne viacero riešení, tak sa sústreďte a nenechajte si ich ujsť. Snažte sa všetky problémy riešiť s optimizmom a nenechajte sa ničím znechutiť.

Čo sa týka osobného života, váš partner bude pri vás od začiatku roka stáť, a to naozaj v dobrom aj v zlom. Tento rok si spoločne užijete veľa dobrodružstiev a sexuálnych zážitkov. Nebojte sa povedať mu, po čom naozaj túžite. Či už v posteli alebo v reálnom živote. Rovnako sa môžete tešiť i na množstvo dobrých správ, ktorými budú nadchádzajúce mesiace špecifické.

Váhy

Chcete rozbehnúť veľa vecí naraz a neviete prísť na to, ktorá z nich je tá najdôležitejšia? Hneď po Novom roku si treba sadnúť a do detailov rozplánovať, čo je pre vás naozaj prvoradé a čo môže počkať.

Pripravte sa na niektoré veľké zmeny, ktorým sa tento rok jednoducho nevyhnete. Možno sa presťahujete alebo len vymeníte nábytok, určite však dôjde k istej obmene vo vašom okolí.

Čo sa týka peňazí, buďte obozretný na ponuky, ktoré vám prídu do cesty, mohli by vás nečakane pripraviť o financie. Ako sa vraví, dôveruj, ale preveruj. Každú ponuku, ktorá vyzerá lákavo si preto radšej ešte raz premyslite.

Inšpirujte sa: Karmický rok 2017: Tento rok bude dosť turbulentný, ale najmä plný prekvapení a výziev

Škorpión

Hneď po Vianociach nastáva čas na celkovú detoxikáciu tela. Sledujte, čo jete a pijete. Zamyslite sa nad tým, či by nebolo dobré vyskúšať diétu, poprípade vyskúšajte naozaj dôsledne dodržiavať pitný režim a jesť menej sladkého.

Vo vzťahoch sa vám tento rok oplatí byť dominantný a ukázať partnerovi pravidlá, podľa ktorých chcete fungovať.  Po menšej výmene názorov vás určite pochopí a prispôsobí sa.

V otázke financií sa snažte byť šetrný, predídete tak zbytočným problémom.

Strelec

Hneď začiatkom roka sa pokúste poobzerať po novom zamestnaní. Ak nájdete lepšiu ponuku ako vaše terajšie pracovné miesto, neváhajte. Rovnako sa nebojte začať vzdelávať, rok 2017 je pre štúdium ako stvorený.

Váš partner vám bude nápomocný, pochopí vás a vy prežijete krásne spoločné chvíle. Blízki a rodina sa dostanú do ťažkostí, snažte sa im pomôcť ako viete, hviezdy vám neskôr láskavosť opätujú dvojnásobne.

Kozorožec

Tento rok sa naozaj nebudete stíhať čudovať nad tým, koľko zmien vás čaká. Dajte však pozor, aby ste si toho nenabrali veľa a nezostali ste zavalený množstvom povinností. Snažte sa čo najviac vyhýbať stresu v práci. Rovnako neverte každému, kto vám bude chcieť byť v zamestnaní nápomocný, mohlo by vás to stáť miesto.

Od partnera a rodiny môžete čakať oporu a pomocnú ruku, hlavne čo sa týka pracovných záležitostí, nesmiete ich však sklamať, Ich dôvera sa nadobúda naozaj len ťažko.

Viac informácií o tom, čo máte napísané vo hviezdach, sa dozviete na stránke www.vesteniemonika.sk