Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Strelca: Kariérne šťastie a stabilita, čo viac ho ešte čaká?

Partnerský horoskop

Strelec si bude môcť z pracovných ponúk naozaj vyberať. V čom ho ešte rok 2017 prekvapí?

Zmena je život

Hneď začiatkom roka sa pokúste poobzerať po novom zamestnaní. Ak nájdete lepšiu ponuku ako vaše terajšie pracovné miesto, neváhajte. Nové zamestnanie vám može rozšíriť obzory a ktovie, možno sa vďaka nemu začnete rozvýjať smerom, o ktorom ste vždy snívali.

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Panny: Musia sa naučiť dôverovať partnerovi a oddať sa skutočnej vášni

Rovnako sa nebojte začať vzdelávať, rok 2017 je pre štúdium ako stvorený. Či už ide o cudzie jazyky, matematiku alebo dejiny, nikdy nie je neskoro. Vyberte si kurz, absolvujte prvú hodinu a uvidíte, že sa vám to ešte zapáči. Navyše možno zistíte, aký skrytý a nevyužitý talent máte v sebe.

Partner vás naozaj miluje

Váš partner vám bude nápomocný, pochopí vás a vy prežijete krásne spoločné chvíle. Ak ste už dlho spolu nikde neboli, tento rok je ten správny čas na zmenu. Sadnite si spolu a porozprávajte sa o tom, kde by ste toto leto chceli stráviť spoločnú dovolenku. Budete mať spoločný cieľ, na ktorý sa môžete tešiť.

Inšpirujte sa: Ženy narodené v tomto znamení majú do nového roka našliapnuté najlepšie. O takomto úspechu sa vám ani nesnívalo

Hlavne sa nebráňte aj šialeným nápadom, práve také totiž prinášajú vzrušenie do vzťahu. A čo je lepšie ako keď si vzťah máličko okoreníte a budete obaja na chvíľku opäť šťastní a uvoľnení?

Pomožte blízkym

Blízki a rodina sa dostanú do ťažkostí, snažte sa im pomôcť ako viete, hviezdy vám neskôr láskavosť opätujú dvojnásobne. Pamätajte na to, že rodina je prvoradá a aj oni by vám hocikedy len tak pomohli.