Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Blížencov: Môžu sa tešiť na povýšenie a úspech, čo ich však čaká v otázke vzťahov?

Partnerský horoskop

Rok 2017 bude pre Blížencov viac než len úspešný. Na poli vzťahov to však bude už trošku zložitejšie.

Nič neodkladajte na zajtra

Máte pocit, že ste v predošlom roku nič nestihli? Možno to bolo vašou zvýšenou lenivosťou alebo len nechuťou niečo meniť. Tento rok však musíte za podobným správaním urobiť hrubú čiaru a naozaj sa snažiť dosiahnuť všetko to, po čom túžite.

Hviezdy sú vám skutočne naklonené, preto stačí, ak vynaložíte len trochu snahy a výsledky uvidíte naozaj rýchlo.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Býka: Ak popracuje na svojom sebavedomí, stanú sa naozaj neuveriteľné veci

Hned na začiatku vás čaká zmena

Už od januára prichádza do vášho života zmena a čaká vás naozaj úspešný rok plný pracovných príležitostí. V prípade, že máte stále zamestnanie, môže sa stať, že vás povýšia, stojte však nohami pevne na zemi a o vysnívanú pozíciu naozaj zabojujte. Ukážte, čo je vo vás a dajte najavo svoj entuziazmus a schopnosti.

Ak však v terajšom zamestnaní nie ste spokojný, je čas s tým niečo urobiť. Práve v roku 2017 je priestor na to, aby ste skoncovali so všetkým negatívnym, čo vám len strpčuje život a sústredili sa na vlastné blaho a radosť. Ak preto považujete svoju terajšiu prácu za príťaž, nie je lepšej príležitosti, kedy by ste tento dôležitý aspekt svojho života mohli zmeniť.

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov

Nie všetko nové je vždy aj dobré

Na druhej strane, v osobnom živote by ste sa tento rok mali radšej veľkým zmenám vyhnúť a zostať v aktuálnom vzťahu. Skúšať šťastie inde by vás mohlo stáť veľa. Ak aj máte určité pochybnosti, neunáhlite sa v robení rozhodnutí, ktoré by ste mohli neskôr ľutovať. Radšej si všetko nechajte prejsť hlavou, akoby ste mali spraviť niečo len tak z rozmaru a nudy.

- Najčítanejšie -