Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Barana: Tento rok sa mu splnia dlhoočakávané sny a túžby, pozor však na neprajníkov

Partnerský horoskop

Tento rok sa Barani budú musieť naučiť, ako si ísť za svojimi snami, ale i to, ako sa vystríhať pred nepríjemnosťami...

Už dlhšie nečakajte

Tento rok je najvhodnejší na splnenie všetkých túžob a snov, nad ktorými už dlho premýšľate, no neustále ste ich odkladali. Začnite sa v novom roku riadiť heslom, ktoré hovorí, že to, čo môžete urobiť dnes už nikdy neodložíte na zajtra, a uvidíte tú zmenu. Nič vám len tak z neba nespadne a o to, čo naozaj chcete sa väčšinou musíte patrične pobiť. Tak smelo do toho!

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Vodnára: V tomto roku sa bude musieť naučiť odpúšťať, so vzťahmi to bude zložité

Práca vám pôjde ako od ruky

Hviezdy vám budú naklonené a všetko, do čoho sa v nadchádzajúcich mesiacoch pustíte s optimizmom, dopadne dobre. Musíte však každému kroku venovať patričnú pozornosť a nič nezanedbať. Až potom sa dočkáte želaného výsledku.

Nezabúdajte si v prvom rade veriť. Sebavedomie je základom úspechu a pomôže vám docieliť želané výsledky oveľa ľahšie ako čokoľvek iné.

Inšpirujte sa: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Nebráňte sa pomoci

Nezabúdajte však aj na svojich blízkych a pokiaľ sa vám pokúšajú podať pomocnú ruku, využite to. Budú radi, ak budú môcť byť nápomocní a za vašu prejavenú  dôveru sa vám niekoľkonásobne odvďačia. Požiadať o pomoc nie je absolútne hlúpe či trápne a každý má občas právo na neistotu. Navyše rodina je tu na to, aby vás podržala a stála pri vás aj v tých najhorších chvíľach.

Objavia sa i nepríjemnosti

Buďte však ostražitý, hlavne v druhej polovici roka sa vo vašej blízkosti môže vyskytnúť i neprajník. Strážte si preto svoje súkromie a nedôverujte len tak niekomu. Nikdy neviete, kto má aké úmysly.

- Najčítanejšie -