Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Váhy: Finančné nepríjemnosti sa im zdá sa tento rok nevyhnú

Partnerský horoskop

Nečakané zmeny či finančné problémy. Čo ďalšie čaká Váhy tento rok?

Pomalými krokmi ďalej zájdete

Chcete rozbehnúť veľa vecí naraz a neviete prísť na to, ktorá z nich je tá najdôležitejšia? Hneď po Novom roku si treba sadnúť a do detailov rozplánovať, čo je pre vás naozaj prvoradé a čo môže počkať.

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Vodnára: V tomto roku sa bude musieť naučiť odpúšťať, so vzťahmi to bude zložité

Nehrňte sa do viacerých vecí naraz, mohlo by vás to stáť nesmierne veľa úsilia a nič by ste poriadne nedotiahli do konca. Držte sa radšej pravidla, že pomalšími krokmi ďalej zájdete. Nemáte sa predsa kam ponáhlať, rok ešte len začal.

Čakajú vás veľké zmeny

Pripravte sa na niektoré veľké zmeny, ktorým sa tento rok jednoducho nevyhnete. Možno sa presťahujete alebo len vymeníte nábytok, určite však dôjde k istej obmene vo vašom okolí. Hlavne sa jej však nebráňte. Niekedy je dobré trošku pozmeniť zaužívané veci či zvyky a vliať tak do vášho života novú dávku energie.

Na financie si dávajte pozor

Čo sa týka peňazí, buďte obozretný na ponuky, ktoré vám prídu do cesty, mohli by vás nečakane pripraviť o financie. Ako sa vraví, dôveruj, ale preveruj. Každú ponuku, ktorá vyzerá lákavo si preto radšej ešte raz premyslite.

Inšpirujte sa: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Hlavne si však dajte pozor na ľudí, ktorí s vami bežne neudržujú kontakt, no odrazu sa dostali do ťažkej finančnej situácie a žiadajú vás o pomoc. Je možné, že za tým niečo je.

- Najčítanejšie -