Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Raka: Emocionálne stabilný rok mu prinesie veľké výzvy. Čo nové ho čaká na poli vzťahov?

Partnerský horoskop

Raci si tento rok naozaj užijú plnými dúškami. Lásky a šťastia budú mať na rozdávanie.

Správny čas na ďalší krok

Ak sa chcete v partnerskom živote posunúť ďalej, teraz je na to ten správny čas. Pokiaľ rozmýšľate nad svadbou, dieťaťom alebo zasnúbením, v roku 2017 by ste naozaj nemali váhať. Všetko si premyslite, a pokiaľ ste si istý, že so svojou polovičkou chcete stráviť zbytok svojho života, načo váhať?

Inšpirujte sa: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Zahoďte strach a posuňte sa v živote o krok ďalej!

Choroby číhajú na každom kroku

Čo sa týka zdravia, chráňte sa hlavne pred pohlavne prenosnými chorobami, opatrnosti predsa nikdy nie je dosť. Preto naozaj nič nepodceňujte a snažte sa byť obozretný. V takýchto prípadoch totiž liečba nemusí byť taká jednoduchá a rýchla ako pri obyčajnej chrípke. 

Prečítajte si: Horoskop na rok 2017 pre Ryby: Spoznajú svoju spriaznenú dušu, kto nový vstúpi do ich života?

Obozretný buďte hlavne počas dovoleniek a nadchádzajúcej letnej sezóny, kedy máme tendenciu sa jednoducho povedané odviazať. Nič však nestojí za zbytočné nepríjemnosti, preto všetko robte s rozumom.

Choďte si za svojimi cieľmi

Nadchádzajúce mesiace vám nebude chýbať trpezlivosť a všetko, do čoho sa pustíte, aj dosiahnete. Hlavne si musíte veriť a nenechať sa manipulovať inými ľuďmi, ich rady nebudú vždy celkom úprimné. Vaše sebavedomie je totiž základom k úspechu. Verte svojim schopnostiam a uvidíte ten rozdiel.

- Najčítanejšie -