Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Leva: Dovoľte vášmu partnerovi dohnať zameškané a nechajte sa rozmaznávať

Partnerský horoskop

Tento rok nezabudnite oddychovať. Dostatok relaxu bude pre váš úspech alfou i omegou.

V súkromí to pôjde ako po masle

Ľudia narodení v znamení Leva sa majú tento rok na čo tešiť, hlavne čo sa osobného života týka! Zažijú totiž veľa vášne a lásky vo vzťahu. Partner si vás bude hýčkať naozaj ako v bavlnke a znesie vám i modré z neba. Musíte ho však nechať, nech sa prejaví a nebrániť mu v tom, ak vás chce naozaj potešiť alebo obdarovať.

Prečítajte si aj: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Všetko vám vynahradia

Ak vás náhodou vaši blízki v predošlom období zanedbali, tento rok vám to vynahradia. Snažte sa im preto vyjsť v ústrety a buďte k nim milí. Nedávajte im zbytočne najavo, ako veľmi sa hneváte kvôli tomu, že vám nevenovali dostatok pozornosti.

Možno si to vaši najbližší ani neuvedomovali alebo za tým boli ovela dramatickejšie okolnosti. Nebojte sa ich preto k sebe opäť pustiť.

Inšpirujte sa: Horoskop na rok 2017 pre Ryby: Spoznajú svoju spriaznenú dušu, kto nový vstúpi do ich života?

Nepracujte toľko

Začiatkom roka by ste však mali zopár dní iba relaxovať. Oddych je dôležitou súčasťou nášho života a pomáha nám správne fungovať. Dajte si preto trošku pohov v práci a venujte sa občas iba sám sebe a svojej rodine. Ak ste dlho odkladali výlet za známymi, či rodinou, teraz prišla tá správna chvíľa. Zbaľte sa, vezmite nohy na plecia a oddíďte na chvíľku od všetkých povinností. 

Niet nad to, ako keď necháte všekto na chvíľku za sebou a rozhodnete sa aspoň na chvíľku vypnúť. Neváhajte preto a vyskúšajte viac času stráviť v súkromí a s rodinou, neoľutujete.

- Najčítanejšie -