Presunúť na hlavný obsah

Čo zaberá na ženy podľa znamenia zverokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Levíc sa musia chlapi snažiť viac

Zábava

Každá sme iná a na každú platia iné triky. Aký flirt zaberá na ženy jednotlivých znamení a na čo všetko sa musia chlapi pripraviť, aby ulovili svoju korisť?

Vodnár

Aj keď to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, ženy narodené v tomto znamení potrebujú cítiť slobodu a sú to rebelky. Klasické triky na oslovenie, sú pre ne trápne a radšej skúste vymyslieť niečo akčné, čo s touto polovičkou môžete spontánne vymyslieť. Veľmi ťažko sa však zamiluje, nesmiete ju prestávať zabávať.

Ryby 

Ryby patria, naopak, medzi veľmi citlivé a zraniteľné. Ak si chcete získať ich náklonnosť, musíte byť konzervatívny, ale zároveň ten, kto sa toho celého ujme. Ženy v tomto znamení sa vzťahov boja a dlhšie nesú následky z nevydarených vzťahov. Minulosť im zasahuje do prítomnosti a bráni im žiť.

Čítajte tiež: Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

Baran

Baran potrebuje byť stále v centre diania a je preto obklopený veľkou pozornosťou, ktorú na seba strháva rád. Ženy narodené na prelome marca a apríla si tvrdo idú za svojím a lákajú ich skôr „bad boys“ než džentlmeni. To, čo ich najviac dokáže zaujať je to, keď sa okolo muža točí záujem viacerých žien. Ony chcú byť tie, ktoré ich tromfnú.

Býk

Ženy v znamení Býka dokážu ponúknuť harmonické zázemie pre rodinu. To, čo na nich platí je kombinácia humoru s jasnými hodnotami. Treba však pri nich rátať s tým, že bývajú často žiarlivé a od chlapa očakávajú, „že si domyslí“. Muži však potrebujú, aby im to hovorili na rovinu.

Blíženci

Zdá sa, že jedno pokojné znamenie strieda bujarejšie. Blíženci si totiž milujú predstavovať rôzne situácie a okoreniť si nimi život. V prípade intimity to platí dvojnásobne. Nenaletia vám len tak na nejaké rečičky, majú toho zvyčajne za sebou vo vzťahu viac. 

Rak

Typická vlastnosť pre tieto ženy je náladovosť. Nesnažte sa práve v zlý moment odľahčiť situáciu, spočítajú vám to. Ak si ich chcete skutočne získať, musíte ísť na to pomaly. Niekedy sa stačí inšpirovať všetkým, čo sa deje v romantických filmoch a do toho sa nie každému chlapovi chce. Lepšie pre tých, čo vytrvajú. 

Lev

Najdominantnejšie znamenie zverokruhu je rovnako silné aj v reálnom živote. Nebojí sa s pravdou von a prizná, že túži po luxuse a blahobyte. To mužov priťahuje v ich prípade ešte viac. Levice si však vyberajú to najlepšie z najlepšieho a preto je to skôr otázka šťastia, či vám to s nimi vyjde alebo nie. Ani to však nie je záruka budúcnosti, s nimi sa musíte snažiť deň čo deň.

Panna 

Panny sú veľmi príjemné spoločníčky, ale zároveň veľmi citlivé. Stále majú pocit, že sú v ohrození, čo sa týka peňazí a chlap, ktorý je zabezpečený, je pre ňu vyslobodením. Stačí, keď jej dáte najavo, že sa viete o ňu postarať, aby sa s vami cítila bezpečne. Nie sú to žiadne zlatokopky, túto vrúcnosť vo vzťahu rady vracajú ako vedia.

Váhy

Váhy milujú akékoľvek lichôtky na ich adresu. Sú to veľmi spoločensky orientované ženy, ktoré prítomnosť aj pozornosť mužov doslova vyhľadávajú. Majú viac záujemcov, ale to neznamená, že pre ne nie ste ten pravý vy. Väčšiu náklonnosť si získate v spoločnosti, Váhy sa rady predvádzajú a sú videné. 

Škorpión 

Nežné pohlavie v tomto znamení si nesie so sebou všetko z predošlých vzťahov a často sa cíti ukrivdené. Najlepší spôsob, ako si ich získať je robiť im bútľavú vŕbu a vypočuť si ich. Dozviete sa síce všetko o ich bývalom, ale ak skutočne po tejto žene túžite, odpustíte jej to.

Mohlo by vás zaujímať: Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Strelec

Tieto ženy veria v spravodlivosť a to platí aj vo vzťahoch. Ak si s nimi raz začnete, musíte byť opatrní. Akonáhle vás svojím intelektom prekuknú, sú ochotné vám to poriadne vrátiť. Za spravodlivosť bojujú a pokiaľ ide o chlapov a vzťahy, tak o to viac. 

Kozorožec

Kozorožci hrajú rady hru na nedostupné. Musíte sa veľmi snažiť, ak sa im chcete dostať bližšie k telu. To, čo na nich platí je, keď máte oči len a len pre ne, a to aj v spoločnosti ďalších žien. Nerady  splývajú s davom žien a v ich prítomnosti sa tiež vyhýbajte klišé flirtovacím technikám, neobstojíte.

- Najčítanejšie -