Presunúť na hlavný obsah

Po troch rokoch som manželovi pozrela prvýkrát do mobilu: Neuveríte, čo sú iné ženy schopné posielať mužom

Partnerské vzťahy

Stalo sa to úplne náhodou, keď manžel išiel do sprchy a ja som si chcela pozrieť spoločné fotografie, ktoré sme si v ten deň robili. Najskôr bol však mobil zaheslovaný...

Mali sme krátko po svadbe, takže si viete predstaviť, aké obdobie sme prežívali. Úplne uvoľnené, všetok stres z nás opadol a plánovali sme bábätko. Boli sme do seba ešte viac zamilovaní, ako keď sme spolu chodili. Všetko bolo úplne idylické, nebol deň, kedy by som spochybňovala náš vzťah. Adam sa totiž ku mne správal oveľa viac pozornejšie a dokonca sem-tam aj žiarlil, čo sa v porovnaní s minulosťou nedá povedať. Raz večer, keď išiel manžel do sprchy, chcela som na sociálnu sieť zverejniť našu spoločnú fotografiu, ktorú mal v mobile on. 

Čítajte tiež: Otehotnela som s naj kamarátom môjho muža: Až po 10 rokoch som sa odhodlala povedať pravdu a toto bol dôvod

Prekvapilo ma, že má mobil zaheslovaný

Prvé, čo ma prekvapilo bolo, že mobil je zaheslovaný. Nikdy predtým niečo také nerobil, nechodievala som mu do mobilu, nemala som dôvod. Toto mi však v ten moment začalo vŕtať v hlave. Čisto náhodou som si skúsila tipnúť heslo a vyšlo to. Môj muž totiž miluje psov a tak mi napadlo, že meno toho nášho by mohol mať ako heslo a tak aj bolo. Chcela som si len vziať spoločnú fotografiu a poslať cez whatsapp k sebe do mobilu. Keď som však otvorila whatsapp, videla som medzi správami meno cudzej ženy. 

Keď nájdete foto ženy v mobile, máte dilemu – nepozerať radšej ďalej alebo pokračovať?

Tlak sa mi zvýšil niekoľkonásobne a o to viac, že som vedela, že nemám dosť času na to, zistiť, o koho ide. Keď objavíte v manželovom mobile fotografiu mladej ženy, napadne vám hneď to najhoršie – že vás podvádza. Niekedy to však je inak, ale to neznamená, že to situáciu zľahčuje. 
Rozhodla som sa, že si pozriem ich konverzáciu. Viem, že sa to nepatrí, ale keďže sme boli manželia, musela som zistiť pravdu, na čom som. 

Mladá slečna bola kolegyňou môjho muža, ktorá mu začala vypisovať ako prvá. Spočiatku to hrala na nevinnú mladú ženu, ktorá mu lichotila a riešila s ním pracovné veci. Neskôr v konverzácii som však objavila aj to, že je sama s dvojročnou dcérkou a že jej bývalý muž jej neplatí alimenty. Ak to bola pravda, je to samozrejme veľmi zlé, ale vylievať si v tomto srdce ženatému mužovi, mi tiež nepríde práve najrozumnejšie riešenie...

Neprehliadnite: Vekový rozdiel medzi partnermi, ktorý zabezpečí šťastný vzťah: Ak ho nemáte, riskujete, že to nebude fungovať

Nebolo mi z toho najpríjemnejšie, a keď som čítala ďalej, stupňovalo sa to. Odhalila som totiž, že môj muž jej prispieva na to, aby to ako mladá mamička zvládla. Viem, že chcel možno urobiť dobrú vec, ale keďže sme manželia a sami sa pokúšame o bábätko, veľmi ma to ranilo. O to viac, že my ženy, vieme odhaliť, keď žena zámerne manipuluje s chlapom. A presne toto som ja cítila z dotyčnej neznámej ženy. Že ho len využíva a on sa nechá, pričom sami tie peniaze potrebujeme, keďže sme mladá rodina a splácame ešte pôžičku, ktorú sme si zobrali, aby sme mohli mať nádhernú veľkú svadbu. 

Samozrejme, rýchlo som všetko vypla, našu spoločnú fotografiu som si nakoniec neposielala a tvárila som sa, že všetko je v poriadku. Nerada riešim veci s horúcou hlavou, obzvlášť, ak ide o manželstvo. Nemôžem však čakať na to, kým mi táto žena preberie komplet celého manžela. Viem, že je to veľký dobrák a neuvedomuje si, že táto žena ho chce dokonale ovládnuť a možno v ňom hľadá aj potenciálneho otca... Preto musím konať nasledujúce dni a vyjasniť si to s ním.

Ako by ste zareagovali vy a čo by ste na mieste Denisy robili? Podeľte sa s nami o to v diskusii.