Presunúť na hlavný obsah

Dámska jazda mi zmenila život zo dňa na deň: Skončila som so snúbencom nevesty a nezostalo to bez následkov

Feminity

Hoci sa Veronika nevedela dočkať dámskej jazdy s kamoškami, ak by mohla vrátiť čas, ani by tam neišla. Stačil totiž jeden, jediný večer a jej život sa obrátil úplne hore nohami.

”Poznáte to. Väčšina vašich kamošiek je vydatých, alebo je v radostnom očakávaní. A vy sama ste doteraz ani len nestretli pána ”Božského”. Všetci muži vo vašom okolí sú buď zadaní, gayovia, prípadne im ide len o jedno,” začína svoje rozprávanie Veronika.

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Mladá 30 ročná baba, ktorá síce kariérne dosiahla na svoj pomerne mladý vek naozaj veľa, no v láske šťastie nemá. Keď jej zavolala najlepšia kamarátka, že ich spolužiačka z výšky sa vydáva a aj ona je pozvaná na predsvadobnú dámsku jazdu, Verča bola nadšená. Dlho nikde nebola. Celý jej život sa točil len okolo práce a znova práce. Tešila sa, že trochu vypne a príde na iné myšlienky. To čo sa však stalo v ten večer nečakala ani vo sne. 

Večer, ktorý neskončil bez následkov

Dámska jazda sa začala naozaj vo veľkom štýle. Alkohol tiekol prúdom a v rovnakom podniku ako sa zabávali dievčatá bol so svojimi kamarátmi aj budúci ženích nevesty Milan. ”Pred polnocou sa dievčatá rozhodli pokračovať ďalej, no ja už som toho mala dosť. Bola som unavená a povedala som si, že dopijem posledný pohárik a pôjdem domov. Vtedy si ku mne sadol Milan. Zistili sme, že máme toho veľa spoločného a celkom dobre sme sa bavili. Nuž až natoľko, že sme skončili u mňa doma. Milovali sme sa celý večer a ja som to v tej chvíli vôbec neľutovala. Akosi mi nedochádzalo, že ten chlap má pred svadbou a naozaj ide o chvíľkovú záležitosť.” No len tento večer nezostal bez následkov. Veronika zostala tehotná a otcom bol jednoznačne Milan. 

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Môj život nabral nový rozmer

”Keď som to zistila, bol už ženatý. Vyzeral naozaj šťastný. Tá noc pre neho nič neznamenala. Bola to pre neho len rozlúčka so slobodou. Preto som sa rozhodla mlčať. Dnes mám 4 ročnú dcérku a o jej otcovi vlastne neviem nič. Rozhodla som sa presťahovať do Prahy, našla som si nového partnera a ten sa k malej Izabelke správa ako keby bola jeho. A ja som za to nesmierne vďačná. Hoci jeden jediný večer zmenil môj život a vnímanie sveta od základov, neľutujem to. Nebyť tej noci s Milanom, možno sa mamou nikdy nestanem.”

- Najčítanejšie -