Presunúť na hlavný obsah

Červená je hitom sezóny: Prinášame vám kombinácie, vďaka ktorým ju ľahko zaradíte do šatníka

Móda

Červená je farba vášne, lásky, ale aj obľúbená farba práve jesenného či vianočného obdobia. Každý rok sa k nej spontánne vraciame a vytvárame z nej nezabudnuteľné outfity, ktoré majú v sebe náznak radosti i krásy. Vytvoriť si ich tento rok práve takto.

Po čiernej či bielej, červená je jednou z nesmrteľných farieb, ktoré pristanú každej žene. Musí v sebe však nájsť odvahu na jej nosenie, pretože červená najviac pristane odhodlaným a sebavedomým dámam, ktoré jasne vedia, čo od života chcú. Takto to vyjadrujú aj svojim oblečením a neváhajú ohurovať svoje okolie. Outfity s prímesou tejto farby vám nezídu len tak ľahko z mysle. Sú zmyselné a plné vášne. Pustite sa spolu s nami do ich tvorenia.

Prečítajte si tiež: Zamatová inšpirácia: Kombinujte tieto kúsky a užite si teplo tohto príjemného materiálu

Pončo ako hit sezóny

Na celých veľkých plochách sa táto farba skvie najviac zo všetkých. Je plná a jej výraznosť má sama o sebe veľkú intenzitu. Nebojte sa jej preto ani na moderných kúskoch, v ktorých viete zaujať a osviežiť tak aj svoj šatník. Červené pončo ľavou zadnou doplníte k jednoduchému outfitu.

Elegancia jej vlastná

V nesmrteľnom spojení máme možnosť vidieť červenú s čiernou a bielou ako svätú trojicu farieb, ktoré k sebe vždy pasovali a vždy pasovať aj budú. Majú tendenciu stať sa hitom každej sezóny, špeciálnej tej slávnostnej, ktorá nás čaká. Ak nemáte náladu na červený kúsok, ktorý je výrazný, premiešajte ho s ľahkým nánosom čiernej. Tá ju skrotí a vy sa budete cítiť naozaj pohodlnne. 

Ženskosť sama o sebe

Červené šaty sú niečím, čo by si mala v šatníku strážiť každá z nás. Ich obliekanie nenechávajte iba na špeciálne príležitosti. Zahaľte sa do tejto farby vášne aj počas bežného dňa a uvidíte, že príval červenej vám hneď zdvihne náladu. V akej farbe by ste sa chceli cítiť ženskejšia, ak nie v tejto?

Predveďte svoje sebavedomie

Trúfate si ja na výzvu, ktorú nezvládne každá žena? Zahaľte sa do červenej od hlavy až k pätám. Je výrazná a ani v tom najväčšom dave vás naozaj nikto neprehliadne. Zaujímavé strihy či doplnky z vás spravia tie najlepšie kamarátky. Spolu s červenou si užívajte aj narastajúce sebavedomie, pretože to je presne cieľom tejto farby.

Mohlo by vás zaujímať: 6 typov búnd, ktoré sa nosia túto jeseň: Športový flis či westernové strapce sú opäť v kurze, získajú si vás?

Zahalená vo svetri sa cíťte najlepšie

Počas jesenných dní nie je nič príjemnejšie ako jemný materiál svetra dotýkajúci sa vašej pokožky. V ňom sa môžete cítiť pohodlne, chránená aj pri nepriazdni počasia a hlavne štýlová. Sveter dolaďte nesmrteľnými doplnkami v podobe červených topánok a máte vyhraté.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe