Presunúť na hlavný obsah

Jesenná tvídová móda: Cíťte sa ako dáma a zároveň v teple, toto obdobie patrí práve tomuto materiálu

Móda

Podmaňte si túto jeseň naozaj každého. Teplo, ale zároveň jemne vám bude v štýlových kúskoch z tvídu. Zahaľte sa do nich práve teraz!

Klasický kúsok

Na nezaplatenie sú práve nadčasové kúsky, do ktorých investujete a môžete ich nosiť celé roky. Jedným takým je bezpodmienečne aj čierne sako, ktoré v tvídovom prevedení získa na elegancii. Väčšie gombíky hrajú prím a premenia vás na vždy štýlovú mestskú divu.

Prečítajte si tiež: 7 jesenných trendov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v šatníku: Tieto kúsky neoľutujete!

Populárne jesenné vzory

Káro, kohútia stopa, či zmes hnedej a oranžovej. Červená je tiež povolená. To sú klasické vzory jesene, ktoré sa opakujú každú sezónu a nikdy nebudú out. Majú potenciál dotvoriť akýkoľvek outfit a v hrubšom tvídovom prevedení sa budú priam skvieť.

V jednom celku

Teplúčko vám rozhodne bude v tvídovej sukni, ktorú viete zladiť aj so sakom. Zohreje na celom tele a stane sa veľmi pekným výrazným kúskom, ktorý obohatí váš šatník. Kombinujte ju s čižmami nad kolená, ale aj s hrubšími pančuškami pre ešte väčšie pohodlie počas chladných dní.

Komplet, ktorý zaujme

Svoj perfektný look vytvoríte aj za pomoci rovnako sfarbeného kompletu z dvoch tvídových kúskov. Sú nesmierne trendy a hlavne, budete v nich nezabudnuteľná. Takýto look si môžete osvojiť do práce, ale s tričkom s potlačou zaujme aj počas voľného dňa.

Mohlo by vás zaujímať: Saddle bag spôsobila revolúciu: Ikonická kabelka zo seriálu Sex v meste je jedným z najžiadanejších trendov

Na doplnkoch stojí svet

Základom každého ženského outfitu je aj poriadna kabelka, do ktorej rýchlo schováte všetko, čo počas dňa potrebuje. Ak máte pocit, že už poznáte všetky tradičné tašky, skúste tie s potlačou či nášivkami. V tvídovom prevedení a vždy štýlovej čiernej farbe bude tým najdokonalejším jesenným spoločníkom. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus